Skocz do zawartości

Gigabyte 2070 Super gaming oc


Prox

Recommended Posts

Witam udało mi się dostać kartę graficzną w tytule chciałbym coś wokół niej zbudować procesor to napewno r5 3600 ale zastanawiam się nad reszta ssd to Dysk SSD Samsung 980 PRO 250 GB M.2 2280 PCI-E x4 Gen4 NVMe, Dysk SSD Samsung 970 EVO Plus 500GB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe,. Polećcie co by tu jeszcze dodać :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Prox W temacie zasilki sa kwestie tego, jak zapatrujesz sie na jego przyszlosc, ile chcesz wydac i jak bardzo zalezy Ci na oszczednosciach na pradzie.

 

Jak komputer na raz (byc moze nie rozbudowujesz komputera, a co jakis czas kupujesz nowy) i ma byc po taniosci, to SPC Vero L3/M3. Opcja M pozwala odpiac czesc zbednych kabli - imo zawracanie dupy za doplate. Styknie 600W, ale wzialbym 700 dla cichszej pracy.

 

Jesli wolisz cos z wyzszej polki niz sensowne minimum i znaczenie ma cichsza praca teraz i nawet po przyszlych upgrade'ach czy dluzsza gwarancja: Bitfenixy Formula Gold i Whisper, bq! Pure Power lub SeaSonic Core Gold. To sa takie opcje cena/jakosc.

 

Jesli to komputer do gier i chcialbys high-end, ktory posluzy nawet i dziesiec lat, na ktore udzielana jest gwarancja producenta - Corsair RMx. Przy takich planach bralbym jedynie 850W lub nawet 1000W. Trudno powiedziec, ile pradu beda zrec czesci za jakis czas. Wyzej juz glownie doplacasz za wyzsze certyfikaty, ktore przekladaja sie na nizsze rachunki za prad, ale takie oszczednosci beda sensowne jedynie w przypadku komputerow obciazanych po parenascie godzin dziennie, wiec stacji roboczych czy koparek, a nie kompow do gierek i netu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Dziarson napisał:

Zasilacze popatrz sobie w testach ja nie mogę polecać bo jestem nieobjektywny Seasonic fanatyk. 

Płyta trochę lipa ale pewnie jestes zdecydowany

Jeśli w tej cenie lubl plus minus 100 kupię coś lepszego to chętnie posłucham (płyta) 

Edytowano przez Prox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...