Skocz do zawartości

Projekt Gladius M40 Blue


Buczo

Recommended Posts

Hmmm o ile mnie pamieć nie myli, to jakaś końcówka 2012 roku zakup tego zasilacza. 

Objawy miał takie, że przy włączaniu się uruchamiał, kompa się zapalał, po czym gasł na parę sekund i znów się uruchamiał już normalnie. Już zaczynało mnie to martwić.

Sprawdziłem pożyczonym zasilaczem, nie robiło tego, więc to była wina zasilacza, potem jeszcze parę dni pochodził i pewnego dnia już się nie włączył :( 

A jaki Ty posiadasz zasilacz?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

No ja jestem zachwycony obecną ciszą :D

Każdemu będę doradzał zasilacz pól pasywny! 

Zasilacz praktycznie się nie włącza, a mam kompa na biurku obok siebie zaraz, praca jest bardzo przyjemna :) 

P.S. Teraz przydała by się lepszejsza karta graficzna, ale awaria zasilacza pochłonęła część funduszy :( 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budżet był do 1000 zł, ale powoli pojawiają się GTX-y 1060 i w testach pokazują sporą przewagę nad 970-tkami, ale trzeba by dopłacić 200-300zł mniej więcej.

I teraz co robić? o.o

Nowe Radeony też są atrakcyjne, ale też jeszcze nie pokazali całej palety modeli,  a nie ukrywam cena gra rolę.

Więc czekam co będzie dalej, czytam każdy test i zobaczymy :) 

Edytowano przez Buczo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na nowego radeło na nie patrze, on sie nadaje najwyżej do mieszania cementu.

Myślałem r9 290x ale troche sie cykam że mi komputer spłonie.

Ja chyba też sie nie co wstrzymam, cena 7970 nie spada, gtx 970 też nie więc sie wstrzymam aż powychodzą wszystkie niereferenty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze miałem Nvidie, jakoś przyzwyczaiłem się do tych kart, Radki za dużo prądu zjadają.

Nie sa to oczywiście jakies tragiczne karty, sporo ich montowałem u kumpli, grało się i na nich :D 

Zatem pewnie zdecyduję się na któregoś GTX-a, choć zapewne 960 lub 970, bo budżet raczej nie pozwoli na 1060 :(

Czekam z tym do września, powinna być już cała paleta modeli,  a i ceny chyba się uspokoją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

chodziło mi o to że ktoś kto do ciebie podbije pomyśli że masz bude korsarza, jakbyś przykleił niebieską wlepke to może by myślał że masz intela.

No ale i tak pewnie tylko do czasu włączenia komputera, przecie intel nigdy tak dobrze nie bedzie chodził jak leciwy efiks ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są czarne śrubki M3x4 z drugiej strony po prostu przykręcone nakrętką :)

P.S. Nowy komputer, w nowej budzie o której pisałem ( Corsair Obsidian 450D ) chciałbym złożyć już na Intelu :)

Od zawsze miałem kompy oparte na proc. AMD i choć oczywistością jest, że odstają od Intela, to nigdy mnie nie zawodziły, grać w gry, które uwielbiałem pozwalały, a miało się to na co pozwalały możliwości :/

No, ale chyba pora już na przesiadkę na coś innego :)

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz dobre memki ddr3 to zgarnij coś używanego na 1150

Moim zdaniem 1151 ma sens tylko wtedy gdy chcemy kupić koniecznie NOWY komputer, cena podobna a DDR4 jednak może sie w przyszłości przydać ;)

a teraz idź i mi pomóż w temacie bo mi już stany depresyjno-lękowe doskwierają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...