Skocz do zawartości

PROBLEM


Gość Max
Message added by xXMateoXx320,

Usunąłem taki sam post ponieważ był taki samy :)

Recommended Posts

Witam.

Mam problem, ponieważ z moim komputerem już jakiś czas temu zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Na początku poziom fps w grach spadał z około 300 do 10, ale po paru sekundach wracał do normy. Z czasem zaczęło się tak dziać coraz częściej. W dodatku odkryłem, że po każdym restarcie występuje ten problem, aż doszło do tego, że sporadyczny problem stał się codziennością. 

Karta graficzna: Nvidia MSI GeForce GTX970

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-4690k CPU @ 3.50GHz 4.00GHZ 4-rdzeniowy

RAM: 8GB

Płyta główna: MSI Z97M GAMING (MS-7919)

Chciałbym jeszcze zaznaczyć, że komputer zaczyna się wieszać, a po 10 min w grze Wiedźmin 3 temperatura na procesorze osiąga 130 stopni (tak wiem xD)

 

Proszę o pomoc w zweryfikowaniu/wykryciu źródła problemu.

Z góry dziękuję.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Max napisał:

Chciałbym jeszcze zaznaczyć, że komputer zaczyna się wieszać, a po 10 min w grze Wiedźmin 3 temperatura na procesorze osiąga 130 stopni (tak wiem xD)

 

Jeżeli ta informacja jest prawdziwa (pomijam, ile dokładnie stopni osiąga, ważne że się przegrzewa), to musisz zacząć od zadbania o chłodzenie procesora. Może wystarczy odkurzyć wnętrze? xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie może być powód, ponieważ wstyd się przyznać, ale nic z nim nie zrobiłem przez 5 lat hah 

Zamówiłem już pasty i inne rzeczy, zobaczę. Słyszałem jeszcze, że to może być kwestia sterowników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...