Skocz do zawartości

Spadki FPS podczas ruszania myszką w grach


Gość pable1

Recommended Posts

Gość pable1

Witam, od paru dni borykam się z dosyć dziwnym problemem spadku FPS w grach podczas ruszania myszką. Przykładowo CS:GO działa płynnie na 300fps ale w momencie ruchu myszką nagle fpsy skaczą uniemożliwiając normalną grę (nawet w menu) Problem nie występował nigdy wcześniej. Przeskanowałem system malwarebytes, który wykrył kilka infekcji. Zastosowałem na nich kwarantannę ale problem dalej nie zniknął. Problem dotyczy każdej z gier, nawet tych starych "niewymagających". Co może być tego przyczyną? 

 

spec:

win10

Intel(R) Core(TM) i5-4460  CPU @ 3.20GHz   3.20 GHz

12GB RAM

nvidia geforce gtx 660

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Mario Power
Dnia 12.07.2021 o 22:16, Gość pable1 napisał:

Witam, od paru dni borykam się z dosyć dziwnym problemem spadku FPS w grach podczas ruszania myszką. Przykładowo CS:GO działa płynnie na 300fps ale w momencie ruchu myszką nagle fpsy skaczą uniemożliwiając normalną grę (nawet w menu) Problem nie występował nigdy wcześniej. Przeskanowałem system malwarebytes, który wykrył kilka infekcji. Zastosowałem na nich kwarantannę ale problem dalej nie zniknął. Problem dotyczy każdej z gier, nawet tych starych "niewymagających". Co może być tego przyczyną? 

 

spec:

win10

Intel(R) Core(TM) i5-4460  CPU @ 3.20GHz   3.20 GHz

12GB RAM

nvidia geforce gtx 660

Przyczyna sa problemy ze sterownikami, a dokladnie to "DPC Latency Issues" (zobacz w google).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...