Skocz do zawartości

Problem z Klawiaturą (Przycisk SHIFT) Laptop Lenovo win 8


Gość Damian

Recommended Posts

Witam od paru tyg borykam się z bardzo irytującym problemem, podczas korzystania z komputera po pewnym czasie klawiatura dosłownie "wariuje".

System zachowuje się tak jakbym miał wciśnięty przycisk SHIFT, zamiast 123 jest !@# zamiast / jest ? itp. wszystko jest z dużej litery + kliknięcie na stronę otwiera ją w nowym oknie tekst automatycznie się zaznacza jako większa część i ogólnie dosłownie tak jakby shift był cały czas wciśnięty.

Jedyne co "pomaga" na krótką chwilę (jakieś 5-10 min lub czasem dłużej) to przejście w tzw. pasek zadań (logo windows na dole pasku lewy róg, dodam jeszcze aby kliknąć na logo muszę najpierw wdusić capslocka żeby w ogóle zareagował pasek menu na kliknięcie myszką). wpisanie w wyszukiwarce klawiatury ekranowej. Co dziwniejsze klawiatura ekranowa nie "widzi" aby któryś z shiftów był wciśnięty ale jeśli kliknę na shifta a potem z powrotem go wyłączę wszystko działa jak powinno ale jak już pisałem potem przeskakuje z powrotem...

Klawiatura nie została w żaden sposób uszkodzona mechanicznie/zalana ustawiona klawiatura jest na język polski programisty, system sprawdzałem avastem, malwarebytes i nie zanazłem żadnego virusa, próbowałem "usunąć klawiaturę ponownie uruchomić system ale to działa na 5-10 min... potem znów samoczynnie przeskakuję. Do tego dzisiaj po wciśnięciu lewego shifta system nie reaguje a przy wduszeniu prawego shifta niby normalnie ale przy próbie wduszenia litery c lub t, tak jakbym nic nie wdusił gdzie przy wciśnięciu lewego co prawda nie powiększa ale litera c lub t pojawia się. 

Odwiedziłem 50 stron z wątkami lecz nie mogłem znaleźć rozwiązania także Błagam was o pomoc !

Dziękuję i pozdrawiam Damian.

P.S W czasie pisania tego tekstu klawiatura przeskoczyła mi 3x...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...