Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

 

Mam obecnie w PC:

Intel 7820x OC na 4,5gHz

MSI X299 Xpower

2x 16gb TridentZ 3600 CL14

2080 KFA2

Monitor 4k i gram w 4k najczęściej starsze gry i strategie mało strzelanek np.CS czy coś.

 

Chłodzenie wodne:

pompa D5

Phobya UC-1

Chłodnica 420mm

 

Chciałem trochę zwiększyć moc mojego PC możliwie najniższym kosztem. Myślałem o wymianie procka na 12700k albo 5950x-5900x + płyta z DDR4 (coś małego może jakiś itx). Wydaje mi się, że przesiadka na DDR5 na razie nie ma sensu. Jednak ostatnio znalazłem mega tanio 7980xe do tego co teraz mam.

Ostatnio głownie grałem na PC ale teraz zaczyna się okres, że będę miał więcej pracy CAD i trochę symulacji plus trochę Blendera.

 

Co polecacie robić? Co brać? Czy może poczekać na nowe Ryzeny i zmienić wszystko?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Popularne tematy

  • Najnowsze posty

    • U mnie radeony co jakis czas wpadaja naprzemiennie z nvidia, duzo wczesniej byl 5700XT MSI Trio na ktorym ladne wyniki zrobilem w smarku na zmodowanym PL, pozniej byl Red Devil 6900XT, a teraz perelka Nitro. Ja znam wady tych kart i kwestia tego czy sie je akcpetuje czy nie, w tej cenie co kupilem 2799zl TOP model nowke na Samsungach uwazam za super zakup, tym bardziej kozak chlodzenie, wyglad dla mnie petarda i nowe zlacze zasilania, tak dla mnie to plus jeden kabel. W tej chwili nie potrzebuje ani FG ani RT bo mamy grudzien, a ja nawet jednej gry AAA w tym roku nie przeszedlem, glownie to COD i tu radeon robi miazge. Byl 5070/5070ti,5080, a teraz radosław. RDNA4 to kompletna archi i jesli ktos akcptuuje slabsze pewne kwestie jak RT od nvidia oraz chce wydac kilka setek mniej to jest to bardzo fajna opcja. Do 5070ti np Prime za 3500 za cholere bym teraz nie doplacicl 700zl-800zl. W momencie gdy karty kosztuja podobnie to wybor oczywisty, nvidia. Co kupie nastepne?? Czekamy na RDNA5 i Rubinka, zobaczymy  Ale tez bym nie nazywal 5070ti jakims game changerem, to nie czasy RDNA2 gdzie do Ady wiele brakowlao w DLSS/RT i calej reszcie. Ja ta karte chyba dla wygladu kupilem, serio 
    • Nie mogę bo to gówno jest potrzebne do włączenia i działania Smooth Motion.  
    • nie wiem co ty do mnie mowisz daj mi spokoj, dziala to dziala nie bede sie spuszczać nad starym gtxem. za wysmiewanie admina zaraz wam bany dam i tyle    mialo byc tanio i dobrze i jest tanio, czyli tak jak mialo byc.
    • @drex1 To niestety tak nie działa. Zrobić wszystko możesz komuś kogo masz na kolanach i do tego nie ma go kto obronić. Ja też jestem zdania, że w relacjach napadnięty napadający ten pierwszy powinien mieć prawo zrobić dosłownie wszystko z tym drugim zupełnie bez odpowiedzialności. Ale to są moje pobożne życzenia.  Jeśli nie ma podstawy prawnej do zagarnięcia tych aktywów, to albo trzeba ją stworzyć, albo trzeba będzie wszystko oddać. Można by to zagarnąć na poczet reparacji, ale rosja najpierw musi przegrać wojnę. Poza tym, obiecuję ci, gdyby takie na przykład Niemcy wiedziały, że poświęcenie Ukrainy ujdzie im zupełnie na sucho nie kiwnęli by palcem przy tej wojnie w ns2 plynęłoby teraz paliwo. Ludzie są aż tacy źli, szczególnie dotyczy to tych mających władze.
    • To jest jakiś sposób: wartość "ziemi" zniszczonych domów, wartość "metali rzadkich" itp - tyle przekazać Ukrainie i niech ruSSkie sobie biorą ten Donbas razem z proruSSkimi mieszkańcami. Dziękujemy za współpracę i żegnamy :-)
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...