Skocz do zawartości

Zestaw do gier - doradzcie :)


Szymon00

Recommended Posts

Cześć, nie bede ukrywał, że jestem zielony w temacie, chce kupić jednostkę do grania w gry, w może nazwę to "bardziej wymagające tytuły". Czy taki zestaw jest w porządku ? Może można lepiej za mniej albo z niewielką różnicą. 

Link do zestawu: https://www.x-kom.pl/lista/qld8enpe2

 

Odrazu zapytam, aktualnie używam zestawu jak na screenie i chciałbym go sprzedać, karta nigdy nie kręcona, poddawana normalnemu uzytkowaniu po 2-3 godziny dziennie. Jaką cene mogę za niego wołać?

 

Z góry dziekuje za odpowiedzi i pomoc.

Zrzut ekranu 2022-12-1 o 10.34.22.png

Edytowano przez Szymon00
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Szymon00 changed the title to Zestaw do gier - doradzcie :)

Cześć, 
wybrałeś procesor AMD, a płyta pasuje tylko pod procesory Intela. Proszę, zestaw po poprawkach :) Płyta na chipsecie B550, Pure Rock zamieniony na Fortisa, a zamiast 3070Ti, wydajniejszy RX 6800XT. Ryzeny lubią szybkie taktowania, więc zamieniłem pamięci na 3600, ale z niższym opóźnieniem CL. 

  • Like 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za pomoc ale mam jeszcze jedną sprawę. Głupio, że nie napisałem od razu ale mam monitor z opcją G-sync (Acer Nitro VG252QXBMIIPX czarny HDR 240Hz) wiec bardziej zależało by mi na grafice od NVIDII. Chyba, że opcja "adaptive sync", która jest zaznaczona w specyfikacji produktu zadziała względem karty Amd tak jak g-sync. @x-kom

Edytowano przez Szymon00
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...