Skocz do zawartości

Kod podarunkowy


Rafał LCA

Recommended Posts

Witam nie wiem czy dobrze trafiłem, ale nie wiem gdzie już szukać pomocy. Problem polega na tym że kupiłem kod doładowujący (karta podarunkowa) Google play w żabce, kod jest ok. Po wpisaniu go i zatwierdzeniu wyskakuje mi komunikat że zaraz moje konto zostanie doładowane kwotą 50zł. Wciskam ok żeby zatwierdzić i wyskakuje komunikat wyślij więcej informacji a konto nie zostaje zasilone. Dodam że w miejscu gdzie wpisuje się kod pod spodem jest info o zeskannowaniu kodu ale wydaje mi się że jest to po to jeżeli komuś się go nie chce wpisywać to go skanuje. Ja mam paragon z numerem kodu bez żadnego kodu kreskowego. Czy ktoś miał podobny problem? Proszę o pomoc. Trwa to już 3 tydzień paragon coraz jaśniejszy się robi ale spoko bo na początku zrobiłem foto i pisałem do nich (Google support) i k.... a zero odpowiedzi a kasa na ich konto już poszła. Jest nr do nich ale koszt za 1min to około 8zł więc zanim im wszystko wyjaśnię popłynę pewnie kolejne 5 dych i nie wiadomo czy sprawę załatwię. Jak by co to mam konto Payments bo to jeden z warunków skorzystania z tego kodu. Dajcie znać czy da się to jakoś rozwiązać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...