Skocz do zawartości

Playstation 4 + HDMI Spliter + Optical Spliter


Barcelona

Recommended Posts

Witam, temat trochę dziwny ale może będziecie w stanie mi doradzić. Posiadam konsole Playstation 4. Do niej mam dokupioną nagrywarkę Avermedia LGP Lite. Wszystko działa świetnie jednak chciałbym dokupić HDMI Spliter ponieważ często oglądam filmy na Netflix i jest wymagana opcja HDCP w konsoli. Teraz muszę trzymać kable na wierzchu i jak chce coś obejrzeć to muszę przełączać kable pomiędzy konsolą-nagrywarką-TV. Spliter ułatwił by zadanie bo wszystko schowałbym z tyłu i po problemie. Tylko pytanie czy taki spliter obsługuje HDCP i czy w ogóle jakikolwiek spliter to obsługuje. 

Druga sprawa to czy istnieje możliwość podpięcia się w jakiś sposób pod kabel optyczny aby przekierować dzwięk z mikrofonu do nagrywarki. W nagrywarce mam wejście audio na jacka. Aktualnie korzystam ze słuchawek bezprzewodowych które właśnie korzystają z wejścia optycznego.

Pozdrawiam ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, chyba zdecyduje się na tego

https://ligawo.pl/Produkt/6518717_HDMI_Splitter_1x2_HighSpeed_1080p_3D

Muszę jeszcze do nich napisać w sprawie HDCP bo nigdzie o tym nie wspominają.

Masz jakiś pomysł odnośnie przechwycenia sygnału który idzie kablem optycznym? Ten kabelek jest wpięty z jednej strony do konsoli a z drugiej do sticka który przesyła sygnał drogą bezprzewodową. Nie wiem czy to w ogóle możliwe żeby to zrobić.

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...