Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ogółem raczej ciemne, raczej słodkie, najlepiej rzemieślnicze aczkolwiek brak sprecyzowanych.

Z koncernówek, to Książęce Pszeniczne.

Jeśli bieda ściska portfel - Jasne Że Pełne oraz Perła Export.

Promocje w warzywniaku obok studenckiego mieszkania Żubr, Tatra Pils, Warka - zazwyczaj po 1,79 zł.

Swoją drogą #JŻP posiada bardzo ciekawą etykietę, design i wygląda na sporo droższe :D Wygląda jak ciekawe rzemieślnicze piwko.

Robi je Browar Namysłów, schłodzone smakuje bardzo dobrze, w temperaturze pokojowej niestety lekko kwaskowate i zalatuje żulem :D

149672017554f2e7b89415c.jpg

• 1 year later...
  • 2 years later...

Na dzień dzisiejszy:

Birbant%E2%80%93seria-piw-opakowanie-piw

Spróbowałem ostatnio, niesetety jest dość trudno dostępne. No ale mozna polować na nie w większych marketach jak również w sklepach z alkoholem.

Przyznam się jednak, ze piwo piję stosunkowo rzadko, wolę zdecydowanie bardziej inne alkohole, smakuje mi na przykląd burbon. Lubię rownież sobie raz na jakis czas wypić jakąs dobrą whisky z lodem. https://outletalkoholowy.pl/106-bourbon

Edytowano przez jjgm
  • 2 months later...

Z polskich piw bardzo chwalę sobie Imperialnego Portera Bałtyckiego z bursztynem z Browaru PROST – mocne i ciemne piwo kraftowe – gdyby ktoś był zainteresowany, to opis znajduje się tutaj: https://www.browarprost.pl/piwa-rzemieslnicze-kraftowe ;)! Niestety od dłuższego czasu nie mogę znaleźć w supermarketach, bo w samym browarze już nie warzą już tego stylu – ale kto wie, może ponownie zaczną :D. Zastanawiam się, czy nie próbować zamówić Trappist Westvleteren 12 – belgijskie piwo, na które się czeka kilka miesięcy! Jedno z najlepszych piw świata :P

_DSC045563.jpg