Skocz do zawartości

Komputer do fortnite 6000zl~


Recommended Posts

Witam, potrzebuje komputer do gier, glownie bedzie to Fortnite, zalezy mi zebym mial stale 240fps'ow w kazdym momencie gry. Opiera sie on mocno na procesorze, tak tylko zaznaczam   Bede rowniez gral w inne gry typu cs2 itd ale nie sa one, az tak wymagajace.Kwota jaka moge przeznaczyc to okolo 6000zl (wiadomo jezeli bedzie warto troszke moge nagiac budzet). Potrzebuje stricte skrzynke bez myszki, monitora i bez systemu. Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc 

Edytowano przez t3nczu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cześć @t3nczu, złożyłem ci zestaw na AM5, z R5 7600 oraz RTX 4070 Super:

 - zestaw

 

Wyszło 200zł ponad, ale według mnie warto. Obudowa z 4 wentylatorami 120 mm oraz filtrami antykurzowymi, przewiewny i zdejmowany przedni panel.
Tutaj zastanawiałem się nad RTX 4070 SUPER (12GB VRAM) i RX 7900 GRE (16GB VRAM), natomiast w zależności od gier to osiągi i tak są podobne.

 

Co do twoich wymagań, mówisz, że fortnite opiera się na procesorze, to też zostaje możliwość ewentualnej podmiany z R5 7600 na R7 7700,

a grafikę na słabszą np. RX 7800XT. Dodatkowo wtedy myślę, że warto dodać jakieś AiO do R7 np. Arctic Freezera II 2x120mm na górę obudowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...