Skocz do zawartości

AMD wydaje nowy sterownik beta z obsługą Dragon Age: The Veilguard


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Dragon Age: The Veilguard firmy Bioware jest już dostępny, a AMD przygotowało nowy sterownik dla tych, którzy chcą łatek i optymalizacji gry od dnia premiery. Najnowszy sterownik jest w wersji beta (bez WHQL), więc może być mniej stabilny niż wersje certyfikowane przez WHQL.

Oprócz wsparcia dla Dragon Age: The Veilguard, sterownik 24.20.19.05 naprawia pojedynczy błąd w The Crew Motorfest, który powodował zniekształcanie tekstur podczas gry. Poza tym niewiele się zmieniło w najnowszym sterowniku beta AMD. Oto oficjalny dziennik zmian:

Obsługa nowych gier:

Dragon Age: Strażnik Zasłony

Naprawione błędy i ulepszenia:

Zniekształcenie tekstur może pojawić się podczas gry w The Crew Motorfest.

Oprogramowanie AMD: Adrenalin Edition 24.20.19.05 obsługuje 64-bitowy system Windows 10 (1809 i nowsze) oraz wersje Windows 11 (dowolna wersja). 32-bitowe wersje systemu Windows 10 nie są obsługiwane. Jeśli chodzi o kompatybilny sprzęt, najnowszy sterownik współpracuje z następującymi kartami graficznymi i procesorami:

 

Radeon RX z serii
7000 Radeon z serii
RX 6000 Radeon RX z serii 5000Radeon RX z serii
7000M Radeon RX z serii
6000M Radeon RX z serii 5000MAMD Ryzen z kartą graficzną Radeon Procesor
AMD Ryzen PRO
AMD Athlon z kartą graficzną Radeon Karta graficzna
AMD Athlon PROAMD Ryzen AI z kartą graficzną Radeon Procesor
AMD Ryzen z kartą graficzną
Radeon Procesor AMD Ryzen PRO
Procesor AMD Athlon z kartą graficzną
Radeon Athlon PRO

 

Najnowszy sterownik AMD w wersji beta można pobrać z oficjalnej strony internetowej. Pełne informacje o wydaniu i dodatkowe informacje są dostępne na tej samej stronie.

Nawiasem mówiąc, jeśli twój system nie obsługuje najnowszych sterowników AMD, ale nadal chcesz zagrać w Dragon Age: The Veilguard, gra jest dostępna w GeForce NOW, więc może to być dobra opcja, aby ją sprawdzić. Pamiętaj tylko, że musisz go kupić, aby grać.

 

 

Edytowane przez Tombycz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Popularne tematy

  • Najnowsze posty

    • Gdzie w końcu kupiłeś?  Ja akurat złotego wolę i nawet w przezroczyste etui wsadzę bo mi się bardziej podoba . 
    • Długo czytałem ten temat bez konta, ale w końcu nadszedł czas na kupno OLEDa. Do tej pory własciwie byłem nastawiony na Asusa PG27UCWM, ale ostatnio też zacząłem się jednak zastanawiać nad QD, a dokładniej Dell AW3426DW. Nastawienie na WOLEDa (czy jak to się tam teraz zwie bez white pixela) było głównie z obawy przed rysami przy czyszczeniu, ale niby w tej najnowszej generacji mocno poprawili wytrzymałość ekranu. Okno mam typowo za samym monitorem, więc z tym nie powinno być problemu, bo wprost na niego nic nie świeci + w razie czego mam rolety. Sam monitor będzie na ramieniu, więc minusy i plusy podstawy tych modeli mnie nie interesują. Mogę prosić o podpowiedzi czy warto iść w QD czy jednak poczekać np. na testy tego Asusa jak już się pojawi? Ew. może popatrzeć na jakieś inne modele QD oprócz tego Della, bo jednak do tej pory siedziałem na IPS 16:9, więc będzie to spory przeskok. Monitor będzie do grania, przeglądania internetu i okazjonalnego oglądania filmów (chociaż od tego głównie mam LG C4). Z takich dodatkowych rzeczy, to też nie mam zamiaru jakoś bardzo dostosowywać się pod monitor, jak np. ukrywanie paska windows. Mam świadomość, że szybciej się przez to może wypalić. Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi.
    • Szczerze jakiekolwiek podświetlenie za ekranem, nie ważne czy to Ambilight wygląda całkiem dobrze na ekranach LCD z dużą ilością stref, żeby "podreperować" kontrast i zniwelować blooming. Na OLEDach granie, czy oglądanie filmów z takim pierdolnikiem oświetleniowym za ekranem, całkowicie zabija immersje i ten efekt wow OLEDa. Ale to moje zdanie i każdemu może podobać się co innego. Testowałem różne i jak już ktoś chce jakieś oświetlenie za ekranem to ciepłe białe ustawione na jak najniższą jasność. Mowa oczywiście o całkowicie ciemnym pokoju. To drugie stanowisko co wkleił @azgan jeszcze ok jakby wyłączyć te świecące kwiatki i  jasność na minimum. 
    • co do tego nowego trailera, czy tylko ja odnoszę wrażenie, że te bronie jakoś nienaturalnie zajmują niemal połowę ekranu? Czy to tylko taki zabieg pod trailer? takie ich wyeksponowanie jak prężenia bicepsa? 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...