Cappucino
Użytkownik-
Postów
1 318 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Treść opublikowana przez Cappucino
-
I na to liczą ci co wdrożyli ten system. Na czystą kasiorę z kaucji. Czy takie ośrodki, hotele itd. będą w 100% oddawać butelki? Wątpię, tam codziennie przewijają się setki butelek. Co ma pracownik jechać codziennie do biedry z kilkoma worami? Niestety czarne owce zawsze się trafią, tak samo jak wariaci na drogach i żadne kary tego nie wyeliminują.
-
A te butelki były przetapiane i ponownie trafiały do przemysłu czy tylko myte u producenta napojów? Widzisz różnicę? Obecnie masz jeszcze operatora systemu który zarabia. Gdyby wszyscy oddawali w 100% butelki, to z czego on by się utrzymał? Kto płaci za banalny prąd w recyklomatach? W planach była kaucja 1zł za butelki by zysk operatora był większy z nieoddanych butelek, będą też następne opakowania jak te po mleku czy jogurtach. Wtedy dopiero będzie smród w domach gdy będziemy trzymac takie opakowania zanim oddamy. Tu chodzi tylko o kasę. Ta maszyna pobiera tez prąd, ten ekologiczny, z naszych węglowych elektrowni. W skali całego kraju są to ogromne ilości, to tak by było czyściejsze powietrze.
-
TYLKO Auta elektryczne (BEV) - dyskusje użytkowników i opinie zainteresowanych
Cappucino odpowiedział(a) na SuLac0 temat w Motoryzacja
To się wyklucza, ale po Tobie wszystkiego można sie spodziewać. W przedszkolu wam takie pokazują? Pismo obrazkowe, widać cywilizacja wraca do korzeni. -
Nie każdy, jeden nie wyrobił i spalił trójkę ludzi. Twoja wypowiedż jest też bardzo "merytoryczna" szczególnie w końcówce. Widać nie ogarniasz patologii z tego ścieku reklamowego.
-
Wrzucasz akurat najgorszy sort z yt, więc czego oczekujesz? Oklasków?
-
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Zabojcze-China-speed-Chinska-motoryzacja-zjada-wlasny-ogon-a-na-horyzoncie-pierwsze-bankructwa-9125907.html
-
Następny bajerant nastawiony na klikanie wrzucający to co już inni powiedzieli...oldman, daruj sobie już.
-
TYLKO Auta elektryczne (BEV) - dyskusje użytkowników i opinie zainteresowanych
Cappucino odpowiedział(a) na SuLac0 temat w Motoryzacja
Dwumetrowy facet jak widać się mieści, nawet z tyłu sam za sobą choć lekko nie jest. No oczywiście, u ciebie muszą być same tablety i gładziki, jeszcze ledy w podwoziu bo to nowoczesne. To przecież normalne, że w takim koncernie wiele komponentów jest wspólnych w różnych autach. Te kierę gdzieś indziej widziałeś? A jakie maja być? Te krytykowane z każdej strony wysuwane? -
TYLKO Auta elektryczne (BEV) - dyskusje użytkowników i opinie zainteresowanych
Cappucino odpowiedział(a) na SuLac0 temat w Motoryzacja
Normalne klamki, duże przyciski na kierownicy, przyciski do obsługi klimy, nie można tak było od razu? Żeby jeszcze cena była ze dwie dychy niższa bo to jednak małe autko. ID Polo w całej okazałości. -
TYLKO Auta elektryczne (BEV) - dyskusje użytkowników i opinie zainteresowanych
Cappucino odpowiedział(a) na SuLac0 temat w Motoryzacja
No i nie latem czy zimą. -
Byle co, byle wrzucić i kasa z wyświetleń była, kto go jeszcze ogląda? Lemingi?
-
Przecież to o czym mówi to od niemal roku wiemy, nie ma tu nic nowego, zwykły clikbait i nastawienie na wyświetlenia.
-
To samo gdy chcemy ciepełko, trzeba na full i dopiero leci ciepłe bo inaczej leci zimne. Balkan o tym wspominał przy okazji prezentacji bodaj cherry.
-
-
Co ci się tam znowu odkleiło? Daj spokój, szkoda czasu na typa. Albo kompletnie zjechany marketingiem albo zwyczajnie ktoś mu płaci, żal czytać te brednie, a podnieca się jak młody pryszczaty jeden z drugim. Niemal w każdym chińskim aucie mamy kopie jakiegoś znanego auta, nawet logo podrobione, typowy tani bazarowy zabieg, ale jest ok.
-
I to jest powód do dumy? Że nie potrafią samemu nic zaprojektować tylko kopiować cudze projekty? Po za tym wygląd to nie wszystko, podróbka defendera też wygląda ładnie, gorzej wypada w użytkowaniu, nawet komp przekłamuje dane o spalaniu, wrzucałem wcześniej info na ten temat.
-
Zerżnięte Audi A7 z wygładzonym tyłem. Kolejna kopia cudzego pomysłu.
-
TYLKO Auta elektryczne (BEV) - dyskusje użytkowników i opinie zainteresowanych
Cappucino odpowiedział(a) na SuLac0 temat w Motoryzacja
Bez znaczenia, ile kosztował wtedy a ile teraz po lifcie? Mniej czy więcej? VW też wprowadziło rabat na ID, jak zwał tak zwał, to obniżka bez zbędnego marketingowego bełkotu. -
TYLKO Auta elektryczne (BEV) - dyskusje użytkowników i opinie zainteresowanych
Cappucino odpowiedział(a) na SuLac0 temat w Motoryzacja
I żeby to im czkawką nie wyszło. Ale jest drożej czy taniej niż było np. w 2024r?. -
TYLKO Auta elektryczne (BEV) - dyskusje użytkowników i opinie zainteresowanych
Cappucino odpowiedział(a) na SuLac0 temat w Motoryzacja
A wcześniej nie obniżała ceny? https://elektrowoz.pl/auta/tesla-obniza-ceny-model-y-standard-rwd-od-166-240-zl-model-3-lr-rwd-od-186-240-zl-cokolwiek-spalinowego-podejmie-rekawice/ -
TYLKO Auta elektryczne (BEV) - dyskusje użytkowników i opinie zainteresowanych
Cappucino odpowiedział(a) na SuLac0 temat w Motoryzacja
Ale co to ma do mojej uwagi? To zależy gdzie ładujesz i co ci się popsuje. Nie wszystko jest takie różowe jak głoszą. Znowu urojona erekcja, chińskie marki póki co wypierają głównie auta używane. Wzrost sprzedaży elektryków jest normalny po fatalnym początku roku, spadek cen też swoje zrobił. ale z tym podnieceniem to bym poczekał do końca roku. Póki co to się czołga, te kilka % udziału w rynku to jest porażka. Nawet chińskie auta zanotowały lepszy wynik. -
TYLKO Auta elektryczne (BEV) - dyskusje użytkowników i opinie zainteresowanych
Cappucino odpowiedział(a) na SuLac0 temat w Motoryzacja
Tak, tak, taksówkarze pewno elektrykami ganiajo... Ten raport adac to na podstawie tego co z drogi zbierają jak mnie pamięć nie myli. A wskaźnik utraty wartości jak wygląda? -
Takiemu brakuje zazwyczaj piątej klepki.
-
Od razu lepiej temat i forum funkcjonuje. Zaraz, a Ty nie brałeś jakiegoś opla na prond?
-
Gigabyte MO27Q28G Tandem Oled GEN 4 Opinie i Firmware
Cappucino odpowiedział(a) na Devils1100 temat w Monitory
To jest tryb czuwania.
