Skocz do zawartości

Cappucino

Użytkownik
  • Postów

    1 318
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Cappucino

  1. I na to liczą ci co wdrożyli ten system. Na czystą kasiorę z kaucji. Czy takie ośrodki, hotele itd. będą w 100% oddawać butelki? Wątpię, tam codziennie przewijają się setki butelek. Co ma pracownik jechać codziennie do biedry z kilkoma worami? Niestety czarne owce zawsze się trafią, tak samo jak wariaci na drogach i żadne kary tego nie wyeliminują.
  2. A te butelki były przetapiane i ponownie trafiały do przemysłu czy tylko myte u producenta napojów? Widzisz różnicę? Obecnie masz jeszcze operatora systemu który zarabia. Gdyby wszyscy oddawali w 100% butelki, to z czego on by się utrzymał? Kto płaci za banalny prąd w recyklomatach? W planach była kaucja 1zł za butelki by zysk operatora był większy z nieoddanych butelek, będą też następne opakowania jak te po mleku czy jogurtach. Wtedy dopiero będzie smród w domach gdy będziemy trzymac takie opakowania zanim oddamy. Tu chodzi tylko o kasę. Ta maszyna pobiera tez prąd, ten ekologiczny, z naszych węglowych elektrowni. W skali całego kraju są to ogromne ilości, to tak by było czyściejsze powietrze.
  3. To się wyklucza, ale po Tobie wszystkiego można sie spodziewać. W przedszkolu wam takie pokazują? Pismo obrazkowe, widać cywilizacja wraca do korzeni.
  4. Nie każdy, jeden nie wyrobił i spalił trójkę ludzi. Twoja wypowiedż jest też bardzo "merytoryczna" szczególnie w końcówce. Widać nie ogarniasz patologii z tego ścieku reklamowego.
  5. Wrzucasz akurat najgorszy sort z yt, więc czego oczekujesz? Oklasków?
  6. https://www.bankier.pl/wiadomosc/Zabojcze-China-speed-Chinska-motoryzacja-zjada-wlasny-ogon-a-na-horyzoncie-pierwsze-bankructwa-9125907.html
  7. Następny bajerant nastawiony na klikanie wrzucający to co już inni powiedzieli...oldman, daruj sobie już.
  8. Dwumetrowy facet jak widać się mieści, nawet z tyłu sam za sobą choć lekko nie jest. No oczywiście, u ciebie muszą być same tablety i gładziki, jeszcze ledy w podwoziu bo to nowoczesne. To przecież normalne, że w takim koncernie wiele komponentów jest wspólnych w różnych autach. Te kierę gdzieś indziej widziałeś? A jakie maja być? Te krytykowane z każdej strony wysuwane?
  9. Normalne klamki, duże przyciski na kierownicy, przyciski do obsługi klimy, nie można tak było od razu? Żeby jeszcze cena była ze dwie dychy niższa bo to jednak małe autko. ID Polo w całej okazałości.
  10. Byle co, byle wrzucić i kasa z wyświetleń była, kto go jeszcze ogląda? Lemingi?
  11. Przecież to o czym mówi to od niemal roku wiemy, nie ma tu nic nowego, zwykły clikbait i nastawienie na wyświetlenia.
  12. To samo gdy chcemy ciepełko, trzeba na full i dopiero leci ciepłe bo inaczej leci zimne. Balkan o tym wspominał przy okazji prezentacji bodaj cherry.
  13. Do salonu po "tańsze" audi w tańszych adidasach:
  14. Co ci się tam znowu odkleiło? Daj spokój, szkoda czasu na typa. Albo kompletnie zjechany marketingiem albo zwyczajnie ktoś mu płaci, żal czytać te brednie, a podnieca się jak młody pryszczaty jeden z drugim. Niemal w każdym chińskim aucie mamy kopie jakiegoś znanego auta, nawet logo podrobione, typowy tani bazarowy zabieg, ale jest ok.
  15. I to jest powód do dumy? Że nie potrafią samemu nic zaprojektować tylko kopiować cudze projekty? Po za tym wygląd to nie wszystko, podróbka defendera też wygląda ładnie, gorzej wypada w użytkowaniu, nawet komp przekłamuje dane o spalaniu, wrzucałem wcześniej info na ten temat.
  16. Zerżnięte Audi A7 z wygładzonym tyłem. Kolejna kopia cudzego pomysłu.
  17. Bez znaczenia, ile kosztował wtedy a ile teraz po lifcie? Mniej czy więcej? VW też wprowadziło rabat na ID, jak zwał tak zwał, to obniżka bez zbędnego marketingowego bełkotu.
  18. I żeby to im czkawką nie wyszło. Ale jest drożej czy taniej niż było np. w 2024r?.
  19. A wcześniej nie obniżała ceny? https://elektrowoz.pl/auta/tesla-obniza-ceny-model-y-standard-rwd-od-166-240-zl-model-3-lr-rwd-od-186-240-zl-cokolwiek-spalinowego-podejmie-rekawice/
  20. Ale co to ma do mojej uwagi? To zależy gdzie ładujesz i co ci się popsuje. Nie wszystko jest takie różowe jak głoszą. Znowu urojona erekcja, chińskie marki póki co wypierają głównie auta używane. Wzrost sprzedaży elektryków jest normalny po fatalnym początku roku, spadek cen też swoje zrobił. ale z tym podnieceniem to bym poczekał do końca roku. Póki co to się czołga, te kilka % udziału w rynku to jest porażka. Nawet chińskie auta zanotowały lepszy wynik.
  21. Tak, tak, taksówkarze pewno elektrykami ganiajo... Ten raport adac to na podstawie tego co z drogi zbierają jak mnie pamięć nie myli. A wskaźnik utraty wartości jak wygląda?
  22. Takiemu brakuje zazwyczaj piątej klepki.
  23. Od razu lepiej temat i forum funkcjonuje. Zaraz, a Ty nie brałeś jakiegoś opla na prond?
  24. To jest tryb czuwania.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...