GPU ok 1600zl
-
Ostatnio przeglądający 0 użytkowników
- Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
-
Popularne tematy
-
Najnowsze posty
-
Przez maxmaster027 · Opublikowano
Ja mam chyba najgorsza sztuke jaka mozna bylo dostac. Piszczace cewki, out of the box robiła 3090Mhz stabilnie, w dodatku wentyle na auto nie sa zbyt ciche trzeba je % rodzielic zeby w rezonans nie wpadaly. Dopiero przepastowanie PTM sporo dało, bo z tasmy jak wyszlo to widac bylo punkty gdzie nie bylo pasty, temp spadly, pady na pamieci tez daly jakies 4C w dol inny bios tez sporo dał wydajnosci no i co najlepsze na innym biosie cewki tak nie piszcza. Takie max stabilne OC to 3127-3180 w zaleznosci od obciazenia -
Przez Necronom · Opublikowano
To jest scam z amuletem, wiem o tym Ale chodzi o to, że przedwczesne pobicie Hereka zablokuje quest dla Kyle,a, tego gościa co narzeka, że mu przez chatę przechodzimy. -
Przez janek25 · Opublikowano
Wiadomo ty masz viposka sztukę a stabilność w soliter zrobiona przez 1h. Ja wgrałem bios z siprimax silent i nawet msiafterburner nie tykam bo nie poważam softu poza biosem -
Przez maxmaster027 · Opublikowano
Ale nie testuje ich po OC i z przestuniętym power limitem itp itd w lepszych GPU masz dodatkowo chłodzoną lepiej sekcje zasilania co tez nie jest bez znaczenia.
-
-
Aktywni użytkownicy

Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się