Skocz do zawartości

Forum reaktywowane - Uwagi techniczne


Recommended Posts

Witajcie,

Po pewnym okresie  wyłączenia jesteśmy obecni ponownie!

Jeśli macie jakieś uwagi co do

  • funkcjonalności forum,
  • dodania nowej kategorii
  • błędów
  • innych związanych z technicznymi sprawami

Piszcze proszę pod tym wątkiem, a my dołożymy wszelkich starań, by poprawić sytuację.

 

Miłego buszowania i mam nadzieję wiele nowych tematów i wątków :) 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Drzemor napisał:

Widget forum na stronie głównej.

Kto o której napisał post w jakim temacie.

Brak tego ubił w znaczącym stopniu ruch na stronie konkurencji.

Najlepiej gdzieś w górnej części strony tak by po załadowaniu strony rzucało się w oczy.

poszło zgłoszenie do adminów www

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, napiszę w nowym, bo już jestem podbity 2x. Myślę, że obrazki wystarczą bez objaśniania:

GŁÓWNA

FORUM

Co prawda forum mogłoby mieć w ogóle drugą całkowicie osobną skórkę do wyboru, ciemną. Na PCLolu jest kilka do wyboru i chodzi mi o coś w stylu tamtejszej "Cethin". Aczkolwiek taka druga wersja to już tak może w przyszłości.

 

Edit.: Na drugim screenie miało być: "(...) bo reszta tekstu na stronie jest gładka".

Edytowano przez Pawelek6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem z Tomkiem na PCL że najwięcej jest zawsze pytań o sprzęt, jak da się ludzi zachęcić (zagonić batem!) do wejścia i otrzymają tutaj pomoc z zakresu co warto kupić (najlepiej z linkami do zaprzyjaźnionych sklepów) to forum się samo obroni.  :)

Lab zaczyna powoli kroczyć drogą Elektrody, czyli kliki ekspertów oraz odsyłanie świeżaków na drzewo...albo jak kto woli do wyszukiwarki.

Jak dodamy do tego jeszcze po 1000+ stron pierdololo (bardzo) luźno związanego z rzekomym tematem wątku, to tworzy się labirynt w którym każdy nowicjusz łatwo się zgubi.  :D

Edytowano przez Mar_s
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że forum powróciło, bo po tymczasowym przejściu na FB nie wchodziłem tak często na stronę.

 

Na razie mam jedną palącą uwagę:

Logowanie odbywa się po HTTP - hasło nie jest szyfrowane nawet jak dopiszesz w adresie https.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomek napisał:

Fajnie, że forum powróciło, bo po tymczasowym przejściu na FB nie wchodziłem tak często na stronę.

 

Na razie mam jedną palącą uwagę:

Logowanie odbywa się po HTTP - hasło nie jest szyfrowane nawet jak dopiszesz w adresie https.

 

Będzie, pracujemy nad tym 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2019 o 20:01, sido107 napisał:

wpisy forum na głównej zrobione

 

Poza tym o czym wspomniał Pawelek6, warto ukrywać tematy, które zostały usunięte/ukryte - aktualnie na głównej jako nowy temat na forum jest:
 

Cytat

 

26-05-2019, 04:15

$50000 kitchen renovation Staten Island

~KRPioste

 

 

 

 

Dnia 23.05.2019 o 20:18, Drzemor napisał:

Tylko ja nie widzę tu możliwości edycji postów?

@Edit

 

A dobra już jest.

Napiszesz jak udało Ci się edytować post? Pytam bo nie jestem w stanie zlokalizować tego przycisku XD

 

 

Edit:

OK, znalazłem. Edycja jest możliwa tylko jak nikt nie odpowiedział na posta - obok przycisku Cytuj, pojawia się opcja edycji :)

Edytowano przez Tomek
Własna głupota
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...