Skocz do zawartości

Wariatkowo.


Dziarson

Recommended Posts

x-kom ma świetną ekipę zajmującą się marketingiem, i szybko reagują na zgłaszane błędy, a że wszystkim błędy udaje się popełniać to nie widzę najmniejszego powodu żeby to usuwać. 

 

Mnie sytuacja po prostu rozśmieszyła, tak jak prawdopodobnie od cholery osób, które trafiły na to pytanie.

 

Jeśli ktoś ma kij w dupie i czuje się tym oburzony albo coś to powinien się rozpędzić i pierdolnąć w ścianę 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, michi93 napisał:

ma świetną ekipę zajmującą się marketingiem

No zajebistą. A pion decyzyjny jaki fajny. Przez ich ostatnie działania zostali przechrzczeni na labie na x-cum. Może to być całkiem dobry wstęp do zmiany branży, ale nie wiem czy właścicielowi by smakowała taka zmiana. 

Kontakt ostatnio z klientem tragedia - same ściemy, bajki i wkręcanie kitów o nowych rtx'ach. Konsultanci mylą się w swoich historyjkach. Wczoraj chyba wyszło po ustaleniu chłopaków, że braki rtx3080 w x-cumie są spowodowane nie tylko słabą dostępnością samych kart (co oczywiste), ale tym, że oni sobie prawdopodobnie te karty wsadzają do gotowych zestawów swoich x-cumowych, których wysyłka ma startować od bodaj 21.10. Niby nic nielegalnego, ale też świńska zagrywka, bo pierw powinni najpierw zapewnić karty zamawiającym z dnia premiery, a nie wsadzać nowe rtxy do swoich koślawych składaków :kwasny:. Jestem mocno zawiedziony taką postawą, ale przynajmniej zagadka się rozwiązała, że jak to jest, że niby największy sklep a prawie nikt kart od nich nie dostaje - morele wysyła, komputronik wysyła, media experty, euro itd - wszyscy wysyłają po trochu, nawet janusze proline po 5k+, ale wysyłają, a x-cum jakoś praktycznie nie wysyła. Wyższy poziom marketingu chyba. Sami sobie kopią grób, a jak amazon wpadnie na polski rynek, to nie będzie co zbierać.

Edytowano przez Kelam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też mi się tak zdawało do czasu tej premiery nowych gpu. Jak widać te dobre podejście do klienta, to jednak była po prostu ułuda. Mnie to osobiście teraz (ale ogólnie tak, bo tam robiłem ostatnio zakupy po olaniu moreli) nie dotyczy, bo mi taki klocek jak 3080 nie jest potrzebny, ale czytam relacje ludzi i zachodzę w głowę jak przez trzy tygodnie można doprowadzić klientów do takiej ku*wicy, że nawet sklepy sprzedające 3080 po przeszło 5 klocków nie są jechanie i opluwane tak jak x-cum. Nie wiem czy tomcug sprawdzał wątek zakupowy na labie, ale jak tak, to musiał widzieć do jakiego stanu ten sklep doprowadził swoich już pewnie byłych klientów. Najgorsze jest te ściemnianie. Teraz jak wyszło z tymi ich gotowcami, to już całkiem odlot. Morele i komputronik jakoś potrafią się zachować - ceny wyższe i lekko januszowe, ale jak mają na stanie, to po prostu wysyłają sprzęt do ludzi, a nie kombinują jak koń pod górę.

Edytowano przez Kelam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Kelam napisał:

Nie wiem czy tomcug sprawdzał wątek zakupowy na labie, ale jak tak, to musiał widzieć do jakiego stanu ten sklep doprowadził swoich już pewnie byłych klientów.

 

Odpowiadając na podejrzenio-pytanie – nie, bo ani nie mam na to czasu, ani mnie to nie interesuje, bo Ampere kupować nie zamierzam. Generalnie nie bardzo rozumiem, co mój nick robi w tej dyskusji, bo ja z x-komem bezpośrednio nie mam absolutnie nic wspólnego (tak samo jak z każdym innym sklepem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kelam %-)

nie wiem co bierzesz, ale bierz mniej albo się podziel :rudolf:

 

wrzuciłem post związany z działem marketingu a Ty wypadasz z procesem biznesowym, który w tym przypadku nie dotyka marketingu. 

 

Fakt zadaniem marketingu jest wygenerowanie zainteresowania - wywiązali się z tego.

 

Biznes ma to do siebie, że wybiera się tą ścieżkę, która jest bardziej opłacalna. Jeśli mi by wyszło, że więcej zarobię na sprzedaży tych kart w zestawach to dokładnie bym tak robił i miał głęboko gdzieś kilka marud, które nie ogarniają, że sklepy nie działają charytatywnie. 

 

Ba jak dla mnie mogli by te karty wystawiać po 10k sztuka i nie mam z tym problemu, jeśli tylko ktoś jest gotów tyle za nie zapłacić to znaczy, że to odpowiednia wycena. 

Nie masz 10k na kartę, trudno albo zapierdalasz żeby Cię było stać albo czekasz aż będzie towar tańszy. Biznes jest do zarabiania kasy a nie rozdawania jej. 

 

Jeśli twierdzisz, że umiesz lepiej podpisz kontrakt z hurtownią i dawaj, zobaczymy jak długo się utrzymasz %-)

Nawet nie musisz zatrudniać ludzi, niech że skorzystasz z opcji dropshippingu, wszystko inne zrobisz sam będzie taniej bo po co innym płacić, a i tak będziesz przecież tanio sprzedawał, bo musi być tanio ... 

 

 

 

Cytat

że oni sobie prawdopodobnie te karty wsadzają do gotowych 

Prawdopodobnie, słowo klucz - wiesz gdzie możesz sobie wsadzić domysły ? :D

A może po prostu dali dupy przy zamówieniach od dostawców ? 

 

Cytat

 Sami sobie kopią grób, a jak amazon wpadnie na polski rynek, to nie będzie co zbierać.

Amazon od tylu lat wpada na polski rynek i jeszcze nie wpadł :D bardzo się ucieszę osobiście jak w końcu się pojawią, konkurencja jest dobra.

 

 

 

Cytat

Szkoda tylko, że mają takie braki w magazynach, i problemy z dostępnością różnych podzespołów

Jak każdy, nie ma sklepu, który nie ma braków, nie ma hurtowni która nie ma braków. 

W systemach często pojawiają się błędy, za to też odpowiadają ludzie. 

 

 

 

Naprawdę polecam popracować chociaż trochę w tym biznesie, a jeszcze lepiej wejść do niego samemu zobaczymy czy wszystkie marudy będą takie cwane i będą sprzęt rozdawać za free - strasznie nie lubię takiego podejścia. 

 

 

Zapłaciłeś za zamówienie z odroczonym terminem płatności z góry i nie podoba CI się, że musisz czekać masz prawo do anulowania zamówienia - droga wolna i kupuj gdzie indziej. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym patrzyl na to tak, ze biznes to biznes a nie zadowalanie klientow wynikajace z idealistycznego podejscia do tego, jak to powinno wygladac. Czesto okiem osoby, ktora ze sprzedaza nigdy nie miala nic wspolnego. Nie wiem, czy ktos z Was pracowal kiedys w handlu, wiec wie jak to wyglada i wie, jak dziala twoja glowa, gdy sprzedajesz. Przyklad gotowcow to wlasnie dobry przyklad na potwierdzenie tego, co pisze. Kogos podkusilo, by ladowac Amperki do gotowcow, bo to swietny sposob, by oprocz Amerki opchnac wiecej podzespolow (byc moze srednio sprzedawalnych) wchodzacych w sklad produktow, ktore same w sobie nie zwykly cieszyc sie zbytnia renoma, wiec byc moze zadowalajaca sprzedaza - gotowcow. Ten ktos wiedzial, ze ludzie sie skrzywia, ale przekalkulowal sobie wszystko i na to postawil. Byc moze za zwiekszenie sprzedazy gotowcow dostanie premie albo utwierdzi swoich przelozonych, ze jest odpowiednia osoba na tym miejscu. W tym nawet nie ma niczego nieuczciwego czy po prostu zlego, bo sklep moze sobie ustalic dowolnie pule kart na detal i do gotowcow, a nikt nie moze logiczne uzasadnic, ze owa proporcja jest niesluszna - bo to wzgledne. I niewazne, czy sklep to adres duzy i uznawany za, powiedzmy, elegancki czy jakies gowno-krzak, ktore znasz tylko z Ceneo. Pracowalem np. dla polskiego oddzialu Louis Vuitton. Do niedawna najbardziej luksusowy biznes w Polsce. Sprzedawcy opierdziela Ci skorzana cokolwiek zamiast z canvasu, bo za skore dostana 2,5 wieksza prowizje. Mimo tego, ze taka torba z canvasu wytrzyma duzo dluzej i jest tansza, bedzie wychwalal skore. Kalkuluje sobie uczciwa porade i to, ze musi za cos zaplacic rachunki, a kierownictwo cisnie, by sprzedawal skore -  duzo slabiej sprzedawalne produkty. Mily jest, bo klient moze dostac po sprzedazy ankiete z zadowolenia serwisem, ktora bedzie z nim polaczona i z ktorej sie bedzie tlumaczyl, a w najgorszym wypadku dzwonil do klienta i przepraszal. Trzeba umiec postawic sie w sytuacji drugiej osoby.

  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomcug
A tak wspominam, bo wydawało mi się, że mi mignął twój nick na którejś stronie, ale może to był tomcat ;D.

 

@michi93

Cytat

 

@Kelam %-)

nie wiem co bierzesz, ale bierz mniej albo się podziel :rudolf:

 

wrzuciłem post związany z działem marketingu a Ty wypadasz z procesem biznesowym, który w tym przypadku nie dotyka marketingu. 

 

No chyba jednak ciebie coś po łbie bierze jak nie widzisz ewidentnego związku marketingu z wizerunkiem firmy. Kto ma o to dbać jak nie marketing? A wizerunek x-cumu właśnie pada na pysk w oczach wielu ludzi.

 

Cytat

 

Fakt zadaniem marketingu jest wygenerowanie zainteresowania - wywiązali się z tego.

 

 

 

 

Nic nie wygenerowali - nvidia sama to zrobiła i fala ciśnienia poszła. Jedyne co im się udało, to nic nie zrobić w sprawie powstrzymania karuzeli samo ośmieszania się firmy. 

 

Cytat

Biznes ma to do siebie, że wybiera się tą ścieżkę, która jest bardziej opłacalna. Jeśli mi by wyszło, że więcej zarobię na sprzedaży tych kart w zestawach to dokładnie bym tak robił i miał głęboko gdzieś kilka marud, które nie ogarniają, że sklepy nie działają charytatywnie. 

 

Twojej reakcji już nie nie dziwię, bo widać januszem trzeba się jednak urodzić. X-kom prezentował się jako nowa jakość na mapie krajowych sklepów, a co za tym idzie mieli być bardziej nastawieni pro-kliencko niż reszta sklepów. Postawa typu by zyskać jak najwięcej w krótkim czasie, nie myśląc o dalszej perspektywie biznesowej (i przywiązywaniu do siebie klienta na lata) jest właśnie bliską filozofią dla januszy biznesu i cwaniaczków, którzy cały swój biznes opierają na haśle - zapłać pan i won. Daj znać jakbyś prowadził kiedyś jakiś biznes - z chęcią nic tam nie kupię, ale może odwiedzę kiedyś :faja:

Cytat

 

Ba jak dla mnie mogli by te karty wystawiać po 10k sztuka i nie mam z tym problemu, jeśli tylko ktoś jest gotów tyle za nie zapłacić to znaczy, że to odpowiednia wycena. 

Nie masz 10k na kartę, trudno albo zapierdalasz żeby Cię było stać albo czekasz aż będzie towar tańszy. Biznes jest do zarabiania kasy a nie rozdawania jej. 

 

Cwaniakowania netowego ciąg dalszy. 

Nie, nie znaczy, ze jest tyle warte - to jest zwykłe żerowanie na słabych i głupich ludziach. Skoro przyjęli zamówienia jako normalną sprzedaż, to powinni się z tego wywiązać po cenie po jakiej towar został kupiony.  Inaczej doprowadza się powolutku do systemu - że gdy będzie źle, to i za kawałek chleba przyjdzie oddać auto. Tak ma być? Skoro kreowali się na lepszych od reszty w PL, to jaki był problem wyjść z info do ludzi jak w niektórych sklepach z eu - proszę państwa, dnia tego i tego dostarczą nam xxx kart, Zamówienia będą realizowane od do. I tyle. A co jest? 1001 bajeczka o tym dlaczego nie ma kart i dlaczego nie będzie. A tymczasem jak widać mogą być pakowane do zestawów. Jakoś mnie nie dziwi szał kupujących, którzy czekają od 17.09 na swoje gpu.

Cytat

 

Jeśli twierdzisz, że umiesz lepiej podpisz kontrakt z hurtownią i dawaj, zobaczymy jak długo się utrzymasz 

Nawet nie musisz zatrudniać ludzi, niech że skorzystasz z opcji dropshippingu, wszystko inne zrobisz sam będzie taniej bo po co innym płacić, a i tak będziesz przecież tanio sprzedawał, bo musi być tanio ... 

 

O czym ty bredzisz? Robisz typie w x-cumie, że tak cię piecze dupsko? Rozumiesz w czym jest problem, czy tylko potrafisz bredzić jak pokręcony? X-cum nie wysyła po prostu kart, bo twierdzi, że ich nie dostaje. Inne sklepy w całej Polsce jakoś dostają i wysyłają. Małymi partiami i drożej wysyłają, ale jednak. Rozrysować ci to?

 

Cytat

 

Prawdopodobnie, słowo klucz - wiesz gdzie możesz sobie wsadzić domysły ? 

A może po prostu dali dupy przy zamówieniach od dostawców ? 

 

Wierzę relacji forumowicza z którym piszę od lat 1000 krotnie bardziej niż wątpliwościom takiego pyskatego pionka jak ty. A wsadzić to sobie możesz wiesz co i wiesz gdzie. Jak mniemam z przyjemnością odbierzesz te doświadczenie. 

 

Cytat

Amazon od tylu lat wpada na polski rynek i jeszcze nie wpadł  bardzo się ucieszę osobiście jak w końcu się pojawią, konkurencja jest dobra.

Jeden jedyny fragment, gdzie nie muszę cię cisnąć. To nie będzie konkurencja, ale zaoranie allegro i większych sklepów. I dobrze. O ile będą nas traktować jak klientów zachodnich, a nie podludzi do wydojenia z kasy.

 

 

 

 

Edytowano przez Kelam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

No chyba jednak ciebie coś po łbie bierze jak nie widzisz ewidentnego związku marketingu z wizerunkiem firmy.

Marketing jest dostosowany do procesu biznesowego firmy a nie proces do marketingu %-)

Cytat


 A wizerunek x-cumu właśnie pada na pysk w oczach wielu ludzi.

 

wielu xd :szatanek:

 

Cytat

X-kom prezentował się jako nowa jakość na mapie krajowych sklepów, a co za tym idzie mieli być bardziej nastawienia pro-kliencko niż reszta sklepów. 

I nie przetrwać na rynku dłużej niż rok bo mają rozdawać sprzęt za free bo w internecie tak twierdzą na forum a no i mają wleźć w dupę każdemu i jeszcze podziękować, że postanowił łaskawie u nich kupić T_T

 

 

Cytat

 Daj znać jakbyś prowadził kiedyś jakiś biznes - z chęcią nic tam nie kupię, ale może odwiedzę kiedyś 

Cóż wystarczająco dobrze na tym wychodzę, i jedną z zasad też jest to, że klienta marudę wolę odprawić z niczym, niż się z nim męczyć :fuck: Także nie musisz mnie odwiedzać, do niczego mi się nie przydasz :D

 

Cytat

Nie, nie znaczy, ze jest tyle warte - to jest zwykłe żerowanie na słabych i głupich ludziach

Jakie żerowanie, nie pasuje, długi czas realizacji, gdzie indziej da się towar dostać szybciej i taniej - droga wolna, anulujesz zakup i kupujesz gdzie indziej. Nikt siłą nie trzyma przy jednym sklepie, a może gdzie indziej jest jednak za drogo bo narzucili sobie dodatkową prowizję od stocku ? No trudno to czekasz. Nie rozumiem ani trochę tego marudzenia. 

 

Cytat

Skoro przyjęli zamówienia jako normalną sprzedaż, 

Z odroczoną datą realizacji, z informacją, że zamówienia są realizowane od dnia XYZ. Jeśli coś jest realizowane "OD" dnia to nie znaczy, że w danym dniu, nie znaczy że w dzień kolejny, może być i miesiąc później.

 

Cytat

Inaczej doprowadza się powolutku do systemu - że gdy będzie źle, to i za kawałek chleba przyjdzie oddać auto.

się tak rozpędziłeś, że aż brak mi słów, wiesz popyt/podaż i takie inne nic nie znaczące bzdety. 

 

Cytat

Skoro kreowali się na lepszych od reszty w PL, to jaki był problem wyjść z info do ludzi jak w niektórych sklepach z eu - proszę państwa, dnia tego i tego dostarczą nam xxx kart, 

Widzisz i znowu wychodzi, że nie masz pojęcia o tym jak to działa. Te sklepy o których mówisz do ostatniej chwili, w zasadzie do przyjęcia przez magazyn nie wiedziały ile przyjdzie towaru. 

 

Fakt x-kom mógł zaplanować lepszą komunikację. 

 

Cytat

A co jest? 1001 bajeczka o tym dlaczego nie ma kart i dlaczego nie będzie.

Pracowałeś kiedyś na telefonie takiego sklepu ? Ci ludzie sami nie mają odpowiedzi na to pytanie, ba widać, że PM nie ma takiej informacji - to jest słabe, ale wieszanie psów na ludziach z infolinii/obsługujących pocztę sklepową jest po prostu kurewsko słabe. 

 

Cytat

A tymczasem jak widać mogą być pakowane do zestawów.

Ale masz na to jakieś potwierdzenie ? Jakiekolwiek potwierdzenie, że te zestawy wyjdą 21 czy któregoś tam października ? Czy to kolejne brednie / plotki ? 

 

 

Cytat

O czym ty bredzisz? Robisz typie w x-cumie, że tak cię piecze dupsko?

Nie, nawet tam nie kupuje. Po prostu nie lubię jak ludzie tacy jak Ty nakręcają zbędne wojenki i hejt w necie - zwłaszcza, że tak jak sam napisałeś nawet nie jesteś stroną tego konfliktu tylko "łebkiem z ulicy".

Ba nie masz najmniejszego pojęcia jak działa ten biznes co udowodniłeś już wystarczająco dużo razy, ale głośno krzyczysz. 

 

Cytat

X-cum nie wysyła po prostu kart, bo twierdzi, że ich nie dostaje.

Ale rozumiem, że odebrałeś tą dostawę na magazynie ? Jeszcze raz mówię - anuluj umowę, i kup kartę gdzie indziej nikt tego nie broni, w końcu inni mają i wysyłają. 

 

Jeśli chcesz żeby sklep to odczuł, żeby może zmienili podejście jeśli te plotki o gotowcach się potwierdzą, najlepszym podejściem jest odcięcie gotówki/anulowanie płatności. Zostaną z gigantycznym stockiem i będą mieć problem. W innym przypadku takie wojenki forumowe jaki to sklep jest zły i okropny są bez sensu. 

 

Weź pod uwagę to, że po prostu mogli dać dupy z negocjacją dostaw u dystrybutorów nawet takim dużym graczom na tynku to się zdarza. 

 

Cytat

 

Wierzę relacji forumowicza z którym piszę od lat 1000


 

taki stary a taki głupi %-) Jeden jedyny słuszny punkt widzenia "Mój najmojszy i moich ziomeczków", ale tak jak napisał @Japanese Capacitormoże by tak z innej strony spojrzeć na problem ? Może uruchomić trochę wyobraźni ? Chociaż trochę. 

Nie masz licencji na posiadanie jedynego słusznego zdania. 

 

Cytat

Jeden jedyny fragment, gdzie nie muszę cię cisnąć. To nie będzie konkurencja, ale zaoranie allegro i większych sklepów. I dobrze. 

A wtedy będziesz biedził, jaki to Amazon w Polsce zły, monopolista, nie ma nikogo innego kto może z nimi konkurować, oni tak drogo majoooo, zły Amazon ... 

 

Smutne jest takie myślenie, i widzenie maksymalnie koniec własnego nosa, żadnej szerszej perspektywy. 

 

 

Tak trzymaj.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w sumie skoro wspominalem juz o LV, powinienem wspomniec o analogicznej sytuacji do premiery Ampere.

LV ma kilka ,,gwiazd instagrama" - torebek typu Pochette Metis, Nano Speedy czy plecak Palm Springs Mini, na ktore popyt jest tak duzy, ze w wiekszosci sklepow nie idzie ich dostac od reki. Sa tez jeszcze rzadsze artykuly typu jakies pierdoly z pokazow, ktorych wyprodukuja bardzo mala ilosc sztuk i musisz byc wazny, by w ogole cos takiego dla kogokolwiek czy dla nawet siebie zalatwic. Wracajac do owych dostepnych w stalej kolekcji ,,gwiazd", to absolutne niezbedniki podtrzymywania zycia ,,dziewczyn z instagrama" i stad ich popularnosc. Chcesz byc fajna, musisz miec. I mimo, ze to tanie gowno (jak na ceny innych artykulow) - nie idzie tego dostac od reki, a ludzie wpisuja sie na listy i na takiego Metisa potrafia czekac dwa lata albo nigdy sie nie doczekac. Dlaczego? Po pierwsze polski sklep LV dostaje takich ,,gwiazd" mniej niz sklep pozycjonowany wyzej w hierarchii marki (jest tego kilka poziomow, a LV Warszawa jest na bodazje 3/5). Po drugie jak juz cos przyjdzie w dostawie, pierw zadaje sie pytanie, czy ktos istotny tego nie ostatnio zamawial. Zwykle zamawial. Dlatego anonimowa Grazyna, ktora zamawiala pierwsza poczeka. I tak to dziala raczej wszedzie mordeczki.

  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michi93

Jaki jest sens rozmawiania z typem, który przekręca każdą kwestię tylko pod swoją tezę. Cały twój durny post jest fałszywy, skoro nie raczej wbić sobie do pustego łba, że mnie sprawa nie dotyczy, bo ja tego tam nie zamawiałem - a w lutym zostawiłem w-cumie 6k, więc chyba mam prawo uchodzić za ich kilenta? Skąd mam mieć gwarancję, że mnie takie akcje nie będą czekać gdy sam będę chciał kupić nowe gpu?

Jak szukasz po prostu zaczepki, to idź na miasto i pofikaj. Nie masz nic do powiedzenia, poza takich z dupy wyjętymi teoriami jakieś obłąkańczej wizji totalnego wolnego rynku, gdzie pan biznesmen może przekręcać każdego kiedy i gdzie chce. Od teraz mam na ciebie wyjebane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jakieś ciekawe inwektywy ? Wiele więcej Ci nie wychodzi patrząc na twoje wypowiedzi :D

 

6k ojaaaa taki majątek, mam być pod wrażeniem i bić pokłony czy coś ? Super, bardzo się cieszę, że coś sobie kupiłeś i co to wnosi ? 

 

Od samego początku starasz się wywiązać gówno burzę, z błędu ortograficznego do jechania po sklepie mistrzostwo!

 

Cytat

Skąd mam mieć gwarancję, że mnie takie akcje nie będą czekać gdy sam będę chciał kupić nowe gpu?

Po prostu tam nie kupuj jak Ci nie pasuje, kup gdzie indziej, tam gdzie jest drożej i nie ma problemu z dostępnością towaru. Wiem, że może to nowość dla Ciebie ale w polsce jest kilka innych sklepów, ba możesz zamówić z wielbionego przez Ciebie Amazona - też CI dostarczą zamówienie, normalnie magia :D

Edytowano przez michi93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zabawnie brzmi od zadowolonego klienta jak napierdala na sklep bo ktoś inny ma problem 🤣🤣

@Kelam ale ja mma pro ki i kupę pierdół za darmo a ludzie napierdalają na ten sklep na forach jak 100 huji a ja dzwonię potrzebuje na jutro 4szt 980 pro 1TB a oni že o 9 będzie w punkcie odbioru osobistego. 

  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dziarson napisał:

A zabawnie brzmi od zadowolonego klienta jak napierdala na sklep bo ktoś inny ma problem 🤣🤣

Czy ja wiem czy zabawnie - sam byłem z xkomu zadowolony i już myślałem, że znalazłem bazowy sklep, gdzie mogę spokojnie robić dalsze zakupy takie ogólno-sprzętowe. A teraz mnie naszły wątpliwości, co to dalej będzie. Chyba, ze jednak zdecyduję się na branie zaa granicy. Ale unikałem tego zawsze.

Edytowano przez Kelam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupuje wszędzie mieszkam w Czechach części samochodowe z Pl graty do kompów z Niemiec Wietnamu Ameryki i gowno mnie obchodzi co mówi inni chce kupić 3080 czekam bo wszyscy wiemy że jest problem i że będzie od początku ale nie trzeba się było zesrać i od razu kupić i kasę posłać.Ale teraz to xcom zły szkoda ze tylko polaczki placza bo za granicą nie ma takiego problemu żeby sklepowi dupe obrabiać.Jak wiadomo że to nie ich wina, zwłaszcza że ten zestaw mógł ktoś zamówić w tym samym czasie co kartę. 

  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pomijasz jedną sprawę - to sam xkom wpakował się na drogę, że będzie lepszy. Skoro teraz lecą w ciula, to do kogo pretensje jak nie do nich. W skrócie sytuacja wygląda tak, że prawie każdy sklep leci w bambuko z tymi kartami, ale chyba najmniej komputronik i morele. Taki komputronik jak wystawia, to tylko, to co ma na stanie z tych rtxów. I jak ktoś kupi, to karta jest mu szykowana. I nic lepszego w tej sytuacji nie da się zrobić. Ludzie są wkurwieni na x-cum przez te bajeczki opowiadane przez konsultantów i przez maile. Ale jak jeden konsultant chlapnął, że 3080 nie ma, bo są ładowane do zestawów, to ludziom żyłka się napięła i słusznie, bo oni twierdzą, ze nie wysyłają kart, bo ich nie mają. A nie, że mają, ale nie wyślą bo musi być do zestawów i ch*j. Także tu nie chodzi ani o hajs, ani o to, że kart mało, bo wiadomo, ze mało ich jest. Ale chodzi o te jebanie w bambus i ściemnianie. Lubisz jak ktoś cie robi w wała? Bo ja nie. I nie dziwę się, że inne przeważnie chłopy też nie.

Edytowano przez Kelam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...