Skocz do zawartości

Forumowe zawody w podkręcaniu lato 2019


Recommended Posts

Po raz kolejny dla zabawy, ale tym razem z taktyczną zamianą platformy :E

 

image_id_2208534.jpeg

 

 

Najpierw pierwszy etap, żeby tak pusto nie było: (z obecnym jak i moim poprzednim wynikiem na Ryzenie zrobicie co będziecie uważać za słuszne, liczy się zabawa)

 

VALID +28.57%

 

HWBot

 

image_id_2208535.png

 

Oraz drugi etap:

 

VALID 2140,9MHz CL17 Dual Channel

 

HWBot

 

image_id_2208537.png

 

image_id_2208536.jpeg

 

Zdecydowanie za mało Ryzenów brało udział, a z Intelami pościgam się wyłącznie na Intelu ????

 

Mój zamówiony, parę minut po premierze, R9 3900X nadal do mnie nie dotarł, więc tak wyszło, że odpaliłem i7-7700K żeby pocisnąć pamięci i resztę etapów.

 

Dostanę chociaż punkcika za praktycznie ostatnie miejsce w pierwszym etapie? Tak za dobre chęci :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2019 o 23:15, sido107 napisał:

@RemiKo ale jedziemy na jednej platformie, to jest zasada by dać szanse innym :)

Wiem, ale chyba nie chcesz mi powiedzieć, że z racji oddania wyniku na platformie AMD w pierwszym etapie jestem teraz uziemiony z tą platformą do końca konkursu?

 

Zmieniłem platformę, bo tak jak pisałem w moim poście powyżej, w konkursie praktycznie wszyscy lecą na Intelach.

 

Chcąc dorównać reszcie w kolejnych etapach poświęciłem swój wynik z pierwszego etapu na rzecz platformy Intela i od drugiego etapu chciałbym startować tylko na nim.

 

Mogę oczywiście pozostać dalej na platformie AMD ze starym R7 1700, ale nie do końca rozumiem dlaczego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki miałem wczoraj burzę i nie dodałem na czy lecimy tak więc niebawem aktualizuje post o wszystkie konkurencje :P

3. Geekbench 3 @ RAM 3200 MHz -  w tej konkurencji wykonujemy test w benchmarku geeekbench 3 z ograniczeniem taktowania do 3200 MHz wynik brany pod uwagę to stosunek multicore/singlecore

4. Multicore Geekbench3 no limits - czyli jedziemy na max, najlepszy wynik multicore wygrywa 

5. AIDA64 - Memory Read - najlepszy wynik wygrywa

6. Cinebench R15 - max 4 core — ograniczenie do 4 rdzenie/4 wątki

 

W każdej konkurencji wymagana:

walidacja z CPU-Z,

screen z benchmarka z danej konkurencji,

screen z widocznymi zakładkami CPU-Z - Memory, SPD i CPU oraz nickiem w notatniku z datą [wystarczy nick ITH lipiec .2019]

Podczas dodawania wyniku proszę na początku napisać numer konkurencji np. konkurencja 3.

 

UWAGA: Data zakończenia zawodów to 31 sierpnia. Ogłoszenie wyników do 7 dni od zakończenia.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...