Skocz do zawartości

Samsung Odyssey G6 OLED migotanie ekranu? G60SD


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

czesc , 5 miesięcy temu kupiłem Samsung Odyssey G6 S27DG600SUX G60SD.
jakiś miesiąc temu zauważyłem że czasami ekran lekko migocze -głównie na ciemnych/ czarnych miejscach. a czasem widoczne były artefakty.

 

byłem przekonany że to problem od GPU bo często pomagało odpięcie i wpięcie kabla DP przy karcie graficznej.

wczoraj wysłałem gpu na reklamacje do xkomu i kupiłem na szybko rx 6500 xt żeby móc korzystać z PC.

 

problem w tym że to migotanie dalej występuje (artefaktów narazie nie zauważyłem)

... czy te oledy miały jakieś podobne przypadłości? reklamować monitor?

 

 

1 filmik pokazuje migotanie na nowym gpu ( rx 6500xt )

 

2 filmik migotanie + artefakty na rx 9070 xt

 

CPU: AMD Ryzen 7 9800x3d  COOLER: Deepcool LT520 AIO 240

 MOBO: B650E AORUS ELITE X AX ICE 

RAM: Patriot Viper Venom  DDR5 2x16gb 6000Mhz cl30

GPU: ASRock Radeon RX 9070 xt

Edytowane przez kacpi278

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Popularne tematy

  • Najnowsze posty

    • Ostatnimi czasy skończyłem 3 i 4 sezon The Boys, jestem również na bieżąco z sezonem 5. Miałem go oglądać jak będzie komplet no ale miałem obawy, że gdzieś tam trafi mnie jakiś spoiler. Oglądam również najnowszy sezon Invincible świetnie się przy tym bawiąc. W tzw. międzyczasie zabrałem się za Zwariowany świat Malcolma. Jestem na to co prawda odrobinę za stary niemniej lekkie 20-minutowe odcinki wchodzą elegancko.
    • A masz włączony ten perk? Ja nie mam i może dlatego u mnie to nie działa. Gram na padzie, jak zresztą w 99% gier.
    • Przed chwilą sprawdziłem i autentycznie możesz hakować robiąc dash w dowolnym kierunku i lecąc w powietrzu. Chyba nawet spowalnia czas, ale może to był unik ataku z umiejetności.   Grasz na klawiaturze? Na padzie nie miałem problemów. Duży plus dla Capcom za dodanie obsługi żyroskopu w menu. Oh, może byłeś poza zasięgiem hakowania?
    • Bombki atomowe dadzą radę. Jak też klasyczne zbombardowanie irańskiego uranu.   To wiadomo już od dawna gdy Arabowie strzelali do irańskich dronów płacąc za zestrzelenie 1000-10000 razy więcej niż warty dron. Nawet biedak pokona bogatego. Nie tędy droga.   Irańczycy jednak ruszyli na "negocjacje", chcą kapitulacji USA i reparacji, zaś USA chcą kapitulacji Iranu, to będzie zabawne - bodajże do środy. W cieśninie oba kraje ostro atakują statki, niezłe zawieszenie broni. No więc w nocy ze środy na czwartek TACO powinien rozwalić wszystkie elektrownie i mosty (i pewnie uran), chyba że znowu będzie TACO. Punkty 1 2 i 3 to Uran więc bez tego wojny nie skończy, Żydzi mu nie pozwolą. Do eskalacji włączają się Huti gotowi do blokady półwyspu z drugiej strony.
    • @Elder kurde dalej nic nie wiadomo kiedy można się spodziewać Apex Super Nova czy masz jakieś przecieki?  Strasznie jestem napalony ale nikt nawet nigdzie nie pisnął kiedy możemy się tego spodziewać
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...