Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziendobry mam problem z moim PC i chciałem się was poradzic co jest nie tak z nim po przełożeniu ze starej obudowy do nowej komputer się nie uruchamia nie wiem co jest powodem dlatego tz wyjąłem kartę graficzna dysk a nawet pamięci ram a i tak się nie włącza nie daje oznak życia ale prąd w zasilaczu jest dlatego prosze was o pomoc przed oddaniem na serwis załączam filmik video pozdrawiam

Opublikowano

Wszystko na pewno dobrze podłączone 24 pin weszło do końca na płycie , nawet zasilacz nie startuje jak widzę wentylator w nim się nie kręci , prąd masz na wyjściu na zasilaczu ?? . Mam nadzieje że nie robiłeś przekładki na dywanie i nie przeskoczył ładunek z ciała na jakiś podzespół ??

Opublikowano
13 minut temu, damian949494 napisał(a):

Dziendobry mam problem z moim PC i chciałem się was poradzic co jest nie tak z nim po przełożeniu ze starej obudowy do nowej komputer się nie uruchamia nie wiem co jest powodem dlatego tz wyjąłem kartę graficzna dysk a nawet pamięci ram a i tak się nie włącza nie daje oznak życia ale prąd w zasilaczu jest dlatego prosze was o pomoc przed oddaniem na serwis załączam filmik video pozdrawiam

Jestem pod wrażeniem tego, jak długie zdania potrafisz składać. 

  • Haha 1
Opublikowano

Co do przekładki która zrobilem sam byla robiona na podlodze z paneli i potem do na szafe z powrotem tu gdzie jest dla niego miejsce jest  obudowa jest nowa jak widac kupiona w srode chłodzenia ani procesora nie ruszalem tylko wyjalem i przełozylem i niestety nic jak przełaczam na zasilaczu  na on to prad jest ale nic sie nie dzieje a to jest PC za prawie 2 tys nie może tak byc??

  • Haha 1
Opublikowano
Teraz, ket_rab napisał(a):

Sprawdź podłączenie FRONT Panelu do płyty głównej.

Też możliwe :) , skąd wiesz że jest prąd na wyjściu z zasilacza skoro na filmie nawet raz nie zakręcił łopatkami , też często przy składaniu wtyczka 24 pin na płycie nie jest wpięta do końca .

Opublikowano
1 minutę temu, ket_rab napisał(a):

@ChudyXp brak reakcji jak Power SW podłączony w złe piny... albo wcale nie jest podłączony.

Też prawda :)  ale już nie raz się spotkałem że ktoś sam zmieniał obudowę i za lekko wsadził wtyczkę 24 pin na płytę bo się bał że coś się stanie , z drugiej strony nawet nie wiemy jaka tu jest płyta i obudowa 

Opublikowano
4 godziny temu, DarkeVo napisał(a):

Płyta jest stara a obudowa pogięta jakby dostała z buta😂😂

Nigdy nie wiadomo zwłaszcza że ktoś jest nowy na forum, nie wiadomo czy obudowa jest nówka sztuka nie śmigana czy zabrana od kogoś 

Opublikowano
8 godzin temu, DarkeVo napisał(a):

Płyta jest stara a obudowa pogięta jakby dostała z buta😂😂

Nie widać, aby obudowa była pogięta, a autor napisał, że obudowa jest nowa.

Opublikowano
2 godziny temu, DarkeVo napisał(a):

@ChudyXp @ket_rab @AndrzejTrg ja widze na filmiku że przy tylnych portach płyty obudowa jest przegięta no chyba że mi sie wydaje i nie wiadomo jak reszta. Może gdzies robi zwarcie albo po prostu frontowe panel źle podłączony. Autor widać zadał pytanie i ma wywalone więc nie ma co sie dalej produkować 

Też mi się tak wydaje że nie jest to nowa obudowa tylko używka za dużo zaślepek wyrwanych jak na nową i jest wygięta jak by ktoś na siłę chciał z niej rzeczy wyciągać . Autor ma wywalone bo pewnie problem się rozwiązał a nawet nie raczy napisać co było nie tak i że temat można by zamknąć 

  • Upvote 2
Opublikowano
3 godziny temu, DarkeVo napisał(a):

@ChudyXp @ket_rab @AndrzejTrg ja widze na filmiku że przy tylnych portach płyty obudowa jest przegięta no chyba że mi sie wydaje i nie wiadomo jak reszta. Może gdzies robi zwarcie albo po prostu frontowe panel źle podłączony. Autor widać zadał pytanie i ma wywalone więc nie ma co sie dalej produkować 

Tak teraz patrzę... 

Zrzutekranu2026-05-16113610.thumb.png.77237ebd5e660192a2b0648fd9536fc3.png

  • Upvote 1
Opublikowano (edytowane)
49 minut temu, ket_rab napisał(a):

Tak teraz patrzę... 

Zrzutekranu2026-05-16113610.thumb.png.77237ebd5e660192a2b0648fd9536fc3.png

Właśnie o tym napisałem widać nawet że jest wygięta  ostatnie górne miejsce na śledzia, dwa niżej też wyglądają jak by były wypchnięte na zewnątrz , pewnie dlatego nie ma maskownicy na na portach I/O po się nie zmieściła :( . Ale autor ma wszystko w nosie , temat się sam rozwiązał ?? . A autor tematu widać się loguje 

"Ostatnia wizyta 1 godzinę temu "

Edytowane przez ChudyXp

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...