Wciągnąłem się, muszę przyznać póki co za cholere nie wiem do kogo dołączyć. Nowy obóz wydaje się ciekawy, ale nie poznałem jeszcze bagiennych ćpunów, więc zobaczymy. Stary wydaje się najgorszy, ale bycie magiem ognia jest kuszące. Rozumiem, że "zbroja" kreta z nowego obozu to najlepsze co można mieć na sobie przed faktycznym przystąpieniem do jakiejś frakcji.
@sniper76
Widzę, że też masz tomahawka, jak ten najnowszy BIOS się sprawuje ?
Ja mam jakiś stary bios i nie wiem czy aktualizować. Żeby nie było że zmienił stryjek, siekierkę na kijek :).
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się