Zaloguj się, aby obserwować  
johnkis12

komp do 4200 bez grafiki

Recommended Posts

Hej, dobrze złożony zestaw. Jeśli bardzo chcesz zostawić ten procek to okej. Od siebie proponowałbym zmianę dysku na PNY CS3030. Dlaczego? Lepszy kontroler, dzięki czemu dysk nie zwolni  tak w porównaniu do SX8200. 

Tak w ogóle pochwalisz się, jaką masz kartę?

• Like 1

1 godzinę temu, EcKo!? napisał:

Hej, dobrze złożony zestaw. Jeśli bardzo chcesz zostawić ten procek to okej. Od siebie proponowałbym zmianę dysku na PNY CS3030. Dlaczego? Lepszy kontroler, dzięki czemu dysk nie zwolni  tak w porównaniu do SX8200. 

Tak w ogóle pochwalisz się, jaką masz kartę?

Okej, obczaję ten dysk. Obecnie MSI Radeon RX 470 GAMING X 8GB i tak wiem, że karta zasysa i będzie blokowała moc procesora ale tutaj upgrade będę robił za 2-3 miesiące i chcę uderzyć w jakiegoś rtxa. Obecnie i tak nie gram w jakieś wymagające gry, jedynie CS, LOL czasami ogram FIFE albo GTA, ewentualnie COD ale to i na obecnym sprzęcie mi hulał spoko więc na razie się nie martwię. Procek zostawiam z tego względu, że gram w starsze gry(WarRock gra z 2005 roku) gdzie intel wypada po prostu lepiej a nowa generacja AMD z opisu użytkowników ma problem z udźwignięciem tego tytułu.

Edytowano przez johnkis12