Skocz do zawartości

Moje projekty


ernig

Recommended Posts

Dnia 10.09.2021 o 07:32, Dziarson napisał:

@ernig darował bym sobie promowanie tej firmy :D

ale nie dał bys  rady zrobic covera zeby srodek był wyżej o troszke i tam w pionie dać napis 

Daleki jestem od promowania jakichkolwiek firm ;).

No dobra czapka na Grandisa podejście nr dwa. Tym razem, zgodnie z sugestią, zdecydowałem się na dwa osobne elementy póki co są bez oznaczeń (logotypów) , wykonane zostały z białego PLA.

 

IMG-20210912-160045.jpg

 

IMG-20210912-173150.jpg

 

IMG-20210912-173345.jpg

 

Zrobię jeszcze przymiarkę do wersji z wyniesionym środkiem ale póki co aktualna czapka najbardziej mi pasuje

 

 

  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Dziarson napisał:

Dzisiaj dotarł do mnie.

Wygląda zacnie, którą obudowę od FD masz Define 7 czy Meshify 2?

W S2 nie było oryginalnego mocowania do gpu do slotów rozszerzeń dlatego musiałem użyć produktu CM .

W łykend  poprawiłem nieco mocowanie i  karta już nie wygląda na krzywo zamocowaną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem nieco powalczyć z kolorem GPU, a żeby nie tracić gw wybór padł na folię białą . Niestety szybko się okazało że nie będzie to takie proste jak na początku wyglądało.

IMG-20210923-181412.jpg

 

Przez sporą ilość załamań i nierówności na plastikowym coverze ciężko było dopasować folię.

IMG-20210923-182658.jpg

 

Po długiej walce udało się opanować sytuację .

 

IMG-20210923-185206.jpg

 

IMG-20210923-185232.jpg

 

IMG-20210923-231420.jpg

 

Z wprowadzonej modyfikacji jestem zadowolony połowicznie tzn. na plus, że GPU już tak mocno nie odcina się na tle innych białych elementów, jednak bez rozebrania karty nie udało się dopasować folii tak jak bym tego chciał,szkoda też że ten napis nie jest podświetlony :(.

Gdyby nie te chore ceny to na miejsce mojej 3070 wpadłaby któraś z tych

02182adc4b7f8e160a4ee554c252.webp

 

5.png

Jak myślicie ile może być warta moja  Gigabyte GeForce RTX 3070 Eagle OC 8GB GDDR6???

Edytowano przez ernig
  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy dopasowywaniu folii do takich powierzchni świetnie sprawdza się mocna suszarka ew. opalarka z regulacją mocy ciepła. Folia po nagrzaniu delikatnym bardzo dobrze się dopasowuje do powierzchni :)

Nie mam pojęcia ile karta jest warta, ale ten Vision jest wart zakupu :) Przepiękna karta!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...