Skocz do zawartości

Wymagania gry.


LexPL

Recommended Posts

Witam,

Czy może się coś stać z moim PC lub czy mogę obawiać się jakichkolwiek błędów typu BlueScreen itd., gdy włączę grę (chodzi tu głównie o grę: Cooking Simulator) na komputerze, który nie spełnia minimalnych wymagań sprzętowych gry, czy raczej nic nie powinno się stać? (Jakby co, mogę grać na najmniejszych ustawieniach graficznych jakie są dostępne w ustawieniach gry) Poniżej zamieszczam minimalne wymagania gry i specyfikację mojego komputera:

 

Minimalne Wymagania gry:

Procesor: Intel Core i5-3550 3.3 GHz/AMD FX-8350 4.0 GHz

Karta graficzna: 2 GB, Nvidia GeForce GTX 660 Ti/AMD Radeon R9 270X lub lepsza

Pamięć RAM: 6 GB

Dostępne miejsce na dysku: 6 GB

System operacyjny: Windows 7/8/10

 

Specyfikacja mojego PC:

Procesor: AMD A8-5500 APU

Płyta główna: Gigabyte Technology F2A55M-DS2

Pamięć RAM: 8,00 GB DDR3

Karta Graficzna: NVIDIA GeForce GT 630

System operacyjny: Windows 10 Pro

 

(Wiem, że nie jest to zbyt dobry sprzęt i nie nadaje się do takich bardziej wymagających gier, ale tak wyszło i przynajmniej dla mnie nie jest aż tak ważna ilość FPS'ów, ważne jest to, żeby udało się chociaż tą gierkę odpalić i co najmniej parę minut pograć bo gra jest naprawdę mega fajna, więc mam nadzieję, że da się coś zrobić)

Z góry dzięki za pomoc! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, niektórzy uruchamiali win10 na o wiele gorszych ustawieniach niż minimalne więc i Ty możesz uruchomić grę w teorii nie spełniając nawet minimalnych.

Są to zalecane minimalne ustawienia by gra działała prawidłowo ale na najnizszych ustawieniach możesz grać. Będzie ci się gra czasem zacinać bo sprzęt masz słaby ale będziesz mógł grać. :D 

  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, LexPL napisał:

Witam,

Czy może się coś stać z moim PC lub czy mogę obawiać się jakichkolwiek błędów typu BlueScreen itd., gdy włączę grę (chodzi tu głównie o grę: Cooking Simulator) na komputerze, który nie spełnia minimalnych wymagań sprzętowych gry, czy raczej nic nie powinno się stać? (Jakby co, mogę grać na najmniejszych ustawieniach graficznych jakie są dostępne w ustawieniach gry) Poniżej zamieszczam minimalne wymagania gry i specyfikację mojego komputera:

 

Minimalne Wymagania gry:

Procesor: Intel Core i5-3550 3.3 GHz/AMD FX-8350 4.0 GHz

Karta graficzna: 2 GB, Nvidia GeForce GTX 660 Ti/AMD Radeon R9 270X lub lepsza

Pamięć RAM: 6 GB

Dostępne miejsce na dysku: 6 GB

System operacyjny: Windows 7/8/10

 

Specyfikacja mojego PC:

Procesor: AMD A8-5500 APU

Płyta główna: Gigabyte Technology F2A55M-DS2

Pamięć RAM: 8,00 GB DDR3

Karta Graficzna: NVIDIA GeForce GT 630

System operacyjny: Windows 10 Pro

 

(Wiem, że nie jest to zbyt dobry sprzęt i nie nadaje się do takich bardziej wymagających gier, ale tak wyszło i przynajmniej dla mnie nie jest aż tak ważna ilość FPS'ów, ważne jest to, żeby udało się chociaż tą gierkę odpalić i co najmniej parę minut pograć bo gra jest naprawdę mega fajna, więc mam nadzieję, że da się coś zrobić)

Z góry dzięki za pomoc! :)

musisz zjechać z rozdzielczością. W najgorszym przypadku gra się nie uruchomi ale powinno jakoś pójść

  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, EcKo!? napisał:

musisz zjechać z rozdzielczością. W najgorszym przypadku gra się nie uruchomi ale powinno jakoś pójść

Spróbuję odpalić na najniższej rozdzielczości jaka jest dostępna w ustawieniach gry i dam znać co się stanie. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, LexPL napisał:

Spróbuję odpalić na najniższej rozdzielczości jaka jest dostępna w ustawieniach gry i dam znać co się stanie.

jak się uruchomi to będzie jakoś działać, nie powinno cie wywalać raczej. Jak już to potężne lagi

  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 30 minutowym teście stwierdziłem, że gra działa nawet stabilnie, choć muszę grać spokojnie, aby nie było aż tak mocnych lagów, gdy grałem miałem mniej więcej 25-45 FPS, w najgorszym przypadku, gdy wszedłem z czymś większym w interakcję było 5-10 klatek, także źle nie było i powiedzmy, że dało się grać, więc dzięki za pomoc, a ja zamykam temat. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...