Zaloguj się, aby obserwować  
Virtus

Logowanie

Recommended Posts

Szanowna Redakcjo, czy moglibyście wyłączyć ten filtr przy logowaniu [komentarze do newsów], gdyż jest wyjątkowo upierdliwy. Np teraz w ogóle się nie wyświetla, a gdy daję na zaloguj, to pojawia się komunikat, że go brak. Koszmar.

Chodzi o ten filtr, gdzie trzeba podawać np. zdjęcia z autobusami, czy palmami. Czasami działa sprawnie - ale i tak to marnowanie czasu, a czasem nie działa - jak mi dzisiaj. 

Jeszcze raz zaznaczam, że chodzi o komentarze do newsów, a nie o Forum.

Edytowano przez Virtus

Rozumiem ze chodzi ci o to ze podczas komentowania artykułów z ITHardware.pl wyskakuję ReCaptha która zajmuje niepotrzebnie czas, tak?

Zachęcam cię w takim razie do załozenia konta na Disqus - nie będziesz musiał marnować czasu na ReCapthe

17 godzin temu, Virtus napisał:

Chodzi o ten filtr, gdzie trzeba podawać np. zdjęcia z autobusami, czy palmami. Czasami działa sprawnie - ale i tak to marnowanie czasu, a czasem nie działa - jak mi dzisiaj. 

Jeszcze raz zaznaczam, że chodzi o komentarze do newsów, a nie o Forum.

Jak pisze Mateo, załóż darmowe konto na Disqus i nie będzie problemu. Weryfikacja dla niezalogowanych użytkowników musi zostać gdyż chroni to przed atakiem botów

Problem w tym, że mam tam konto. Macie tu komunikat o błędzie z dzisiaj.

Sorry, an error happened on Disqus
The Disqus team has been alerted and we're on the case. For more information, check out Disqus Status »

If you need assistance, you may reference this error as 645b93c8d15049dda856e294b5a41def.

2 godziny temu, Virtus napisał:

Problem w tym, że mam tam konto. Macie tu komunikat o błędzie z dzisiaj.

Sorry, an error happened on Disqus
The Disqus team has been alerted and we're on the case. For more information, check out Disqus Status »

If you need assistance, you may reference this error as 645b93c8d15049dda856e294b5a41def.

próbowałeś z innej przeglądarki?

W Edge się udało. Jest tam jednak inny problem - niektóre litery nie pojawiają się na ekranie, np. "ż".

Poza tym przez długi czas na mojej podstawowej, czyli Brave wszystko działało dobrze. Dopiero od kilku dni ten problem zaistniał.

Dodam, że ostatnio Brave nie była aktualizowana. Czyli u mnie nic się nie zmieniło.

22 godziny temu, Virtus napisał:

W Edge się udało. Jest tam jednak inny problem - niektóre litery nie pojawiają się na ekranie, np. "ż".

Poza tym przez długi czas na mojej podstawowej, czyli Brave wszystko działało dobrze. Dopiero od kilku dni ten problem zaistniał.

Dodam, że ostatnio Brave nie była aktualizowana. Czyli u mnie nic się nie zmieniło.

może masz inny język ustawiony, sprawdź na dolnym pasku w Windowsie

To jest dość śmieszny problem z przeglądarką Edge, że jak się napisze "ż", to się nie tyle nie pojawia, co jeszcze znika część już napisanej wypowiedzi %-) Ja używam Firefoksa i wszystko działa jak trzeba.

Chodzi o komputer.

Język polski ustawiany.

Jeszcze dodam, że na serwisie https://videocardz.com/  logowanie do Disqus-a przebiega prawidłowo. [z Brave]

Edytowano przez Virtus

Może po prostu trzeba wyczyścić cache i cookie w przeglądarce, powinno pomóc.

12 godzin temu, tomcug napisał:

To jest dość śmieszny problem z przeglądarką Edge, że jak się napisze "ż", to się nie tyle nie pojawia, co jeszcze znika część już napisanej wypowiedzi

To dlatego ze zamiast alt + z klikasz ctrl + z jestem tego pewien bo czesto uzywam tego skrotu klawiszowego, aby przywrocic wtedy tekst uzyj Ctrl+y

Nie, nie dlatego i "ż" jest jedynym znakiem diakrytycznym, jaki nie działa w Edge :E

6 godzin temu, xXMateoXx320 napisał:

Czas leczy rany i jak widać problemy też rozwiązuje :E 

XD ale że w informatyce czas leczy rany? Czy moja uszkodzona karta sama się naprawi? Ile muszę czekać

To ja może jednak poczekam, lepiej mieć coś za darmo niż tego nie mieć  

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Zaloguj się, aby obserwować