Skocz do zawartości

Zestaw komputerowy - jak najtaniej i jak najlepiej


Recommended Posts

Karta inna i zasiłka. Ale pomijając graty, to mocno się zawiodłem na morelach przy tym wycieku danych. Obsługa też mi się nie do końca podobała. Dostałem też kilka pozwrotowców. Od dłuższego czasu kupuję w xkom. Infolinia dobra, salon u mnie w mieście super sprawa - składałem niedawno kompa, sami mnie zachęcali do wymiany zasilacza, co do którego miałem pewne zastrzeżenia. Czasem warto dopłacić. Każdy duży sklep ma jakieś brudy za uszami ze zwrotami, wałkami ze zepsutym sprzętem i wojny z klientami, ale mam wrażenie, że xkom idzie jednak powolutku w stronę jakości usług, niż ceny. Chyba odwrotnie do takiego np. prolinie z tymi ich uciętymi gwarancjami, niby oficjalnymi dystrybucjami i chamskimi zagrywkami w stronę klientów itd:hihot:. I żeby nie było, że słodzę - xkom może mi skoczyć z tymi ich zabawnymi rabatami za kilka dych, ale w całej tej biedzie na naszym krajowym rynku, gdzie do dziś firmy nie nauczyły się prawdziwego szacunku i dbania o klienta, to oni wypadają najmniej negatywnie imo w ostatnich czasach. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sumie ten zestaw na x-kom wychodzi 6 zł taniej. Nie jest to majątek. W dodatku wiem, że tutaj na forum można napisać o kod rabatowy z x-kom. A na morele to nie mam 'dostępu' do takich kodów.

 

Czyli będzie pewnie 100zł taniej

Edytowano przez agrabska
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Kelam napisał:

Karta inna i zasiłka. Ale pomijając graty, to mocno się zawiodłem na morelach przy tym wycieku danych. Obsługa też mi się nie do końca podobała. Dostałem też kilka pozwrotowców. Od dłuższego czasu kupuję w xkom. Infolinia dobra, salon u mnie w mieście super sprawa - składałem niedawno kompa, sami mnie zachęcali do wymiany zasilacza, co do którego miałem pewne zastrzeżenia. Czasem warto dopłacić. Każdy duży sklep ma jakieś brudy za uszami ze zwrotami, wałkami ze zepsutym sprzętem i wojny z klientami, ale mam wrażenie, że xkom idzie jednak powolutku w stronę jakości usług, niż ceny. Chyba odwrotnie do takiego np. prolinie z tymi ich uciętymi gwarancjami, niby oficjalnymi dystrybucjami i chamskimi zagrywkami w stronę klientów itd:hihot:. I żeby nie było, że słodzę - xkom może mi skoczyć z tymi ich zabawnymi rabatami za kilka dych, ale w całej tej biedzie na naszym krajowym rynku, gdzie do dziś firmy nie nauczyły się prawdziwego szacunku i dbania o klienta, to oni wypadają najmniej negatywnie imo w ostatnich czasach. 

a ja biorę tam gdzie taniej i tyle. Nie trzyma mnie na razie żadna współpraca ale zazwyczaj odsyłam do X-Kom

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze zresztą :D W kwestii sklepów też mam zaufanie do x-komu, reklamowaliśmy tam RTX 2080 Ti i nie było najmniejszych problemów, choć nie napiszę, że mam jakieś tajne info, że zawsze tak jest, bo niezadowolony klient znajdzie się wszędzie %-) Jest też wątek rabatowy, gdzie można dostać te kilka dyszek na pastę termoprzewodzącą, ale nie działa to tak jak na niektórych forach, których z nazwy wymieniał nie będę, że linki do innych sklepów są filtrowane "na prośbę sklepu, do którego prowadzą" (xD), czy też lecą ostrzeżenia za wspomnienie o innych podmiotach, bo takiego czegoś też nie mamy w ofercie :E

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, karta błędna, a zasilacza nie mieli.  ;)

Ale X-kom jest drogi i z reguły da się kupić sporo taniej, można zapolować na różne chwilowe promocje bo często się płyty i procesory pojawiają.

Aktualnie na samym procku da się te 40 zł oszczędzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...