Skocz do zawartości

Składanie kompa


Gość Niezalogowany

Recommended Posts

Gość Niezalogowany

Witam składam komputer od podstaw mam na ten cel odłożone 4tys zł. Potrzebuję płytę główną, procesor chłodzenie i ram. Kartę graficzną będę przepinał z obecnego RTX 2070 oraz dyski twarde również z obecnego sprzętu. Jeśli chodzi o procesor to odpowiadał by mi intel. Proszę o pomoc w dobraniu kompatybilnego sprzętu bo średnio się na tym znam :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niezalogowany

 

Ogólnie zastaniawiam się nad czymś takim co o tym sądzicie?

HyperX Fury Black 32GB [2x16GB 2400MHz DDR4 CL15 XMP 1.2V DIMM]

SilentiumPC Navis RGB 360

Intel Core i9-9900KF

 

ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zasilka i obudowa. Chyba ze chcesz nowe :D Mozesz jeszcze napisac o przeznaczeniu komputera (jesli programy, to jakie i czy to zawodowo czy pasjami) i stosunku do krecenia procka. Raczej czy zdarzalo Ci sie procki krecic i znasz sie na tym lub chcesz poznac, bo nie ma sensu przeznaczac budzetu na doplate do mocarnego coolera, jesli krecone nie bedzie lub ,,moze kiedys" ;)

 

2 minuty temu, Gość Niezalogowany napisał:

 

Ogólnie zastaniawiam się nad czymś takim co o tym sądzicie?

HyperX Fury Black 32GB [2x16GB 2400MHz DDR4 CL15 XMP 1.2V DIMM]

SilentiumPC Navis RGB 360

Intel Core i9-9900KF

 

ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING

 

Kwestia ceny, bo innej motywacji do ladowania sie w poprzednia generacje nie widze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niezalogowany

Nigdy nie bawiłem się w kręcenie procka i raczej nie zamierzam póki co. Odnośnie przeznaczenia. Ma to być komputer do strimów oraz nagrywek z najnowszych tytułów oraz do animacji w 2d może w przyszłości zajmę się również 3d kto wie. Dla tego proszę o pomoc w doborze sprzętu. Nie bawiłem się nigdy w chłodzenie cieczą oraz słabo znam się na procesorach z tąd moja prośba o opinię. Skoro nie ten procek to jaki byś polecił? Dodam że wszystko będzie kupowane w Komputroniku także dostępność w tym sklepie będzie miała największe znaczenie dla mnie.

Czy może być to co wypisałem czy zmienił byś w takim razie ten procek na coś innego jeśli tak to na co konkretnie?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niezalogowany

Są to przedmioty z poza zakresu ceny jeśli będzie konieczność będą dokupione pod zestaw jednak ciężko sprawdzić mi w tej chwili dokładnie co tam mam obecnie. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...