Skocz do zawartości

Obudowy z filtrami przeciwkurzowymi/przeciwpyłowymi


kipopzky

Recommended Posts

Hej, cześc wszystkim, 1 post na forum.

Właśnie sprzedałem swojego kochanego, poczciwego kompa z 4790k - sentymentalny wpis, ale do rzeczy.

Od kilku dni rozkminiam co jak z czym, żeby nie przepłacić i żeby komputer był jak najrozsadniejsza inwestycją.

Zasilacz już wybrałem (seasonic, stawiam na jakość), mam pytanie czy macie może obeznanie w obudowach które mają filtry przeciwkurzowe?

 

W moim starym kompie to jedna z najlepszych rzeczy jakie mogłem uczynić :) dbałem o niego, ale z tymi filtrami to czasami nie było co odkurzać (a odkurzałem nawet patyczkami do uszu)

 

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kipopzky Generalnie nie gowno, ktore poleca Gamers Nexus.

 

Filtry przeciwkurzowe ma wiekszosc obudow, ale samych typow konstrukcji skrzynek i rodzajow filtrow jest kilka, a ja przerobilem chyba wszystkie mozliwe kategorie. Powinienes zaczac od wypisania wszystkich czesci, ktore znajda sie w komputerze i najwazniejsze - budzetu na ta obudowe. Niebudzace zastrzezen, dobrze wentylowane i ofiltrowane obudowy do kompa do gierek/zastosowan profesjonalnych zaczynaja sie od 300 PLN. Jednak jesli znajda sie w niej bardzo mocne czesci - trzeba doliczyc koszt wentylatorow czy po prostu jeszcze lepszej obudowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 11 months later...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...