Skocz do zawartości

Problem z przeglądarką - wirus?


Gość Krystian

Recommended Posts

Gość Krystian

Dzień dobry

Niespełna tydzień temu postanowiłem, po prawie pół roku korzystania z mobilnego internetu, podłączyć stałe łącze.

Niestety od samego początku pojawił się problem, a mianowicie, aby wejść na niektóre strony wymagany jest ode mnie kod captcha, a mianowicie wybór kilku pasujących do tematu obrazków.

Wygląda to tak 45025df761e9209agen.png

Gdy dzwonię do dostawcy internetu, ten twierdzi, że mam trojana i nie będzie przyjeżdzać. Zrobiłem przywracanie systemu, usunąłem Norton internet security i przeskanowałem system MalwareBytes Anti-Malware. Nie znalazł zupełnie nic a problem ciągle występuje. Do tego jak widać na powyższym zdjęciu zmienił mi się wygląd chrome i nie potrafię stwierdzić, czy była to jakaś aktualizacja czy też jest to ten sam problem. Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!!

na niektorych znaczy jakich...?

(xxx..????:P:P) zarcik;)

na powaznie nie traktowalbym MalwareBytes Anti-Malware  jako dobrego antywira, wywal go i przeskanuj chociaz esetem online, link ponizej:

https://www.eset.pl/resources/eos/onlinescanner.php

a najlepiej sciagnij wersje testowa, zarejestruj i masz go na caly miesiac za free:)

polecalbym rownierz sprawdzenie czy problem pojawia sie na innej przegladarce np. firefox'ie

pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...