Skocz do zawartości

BSOD - DRIVER_POWER_STATE_FAILURE


itn

Recommended Posts

Mam problem z laptopem, w różnych momentach korzystania z niego dostaję ciągle tego samego BSOD'a o treści DRIVER_POWER_STATE_FAILURE. Poczytałem trochę i próbowałem sam rozszyfrować pliki dump za pomocą WinDbg, moim zdaniem błąd wskazuje konkretnie na sterowniki Nvidii - i tu można by zakończyć historię, ale... laptop jest zaktualizowany, stare sterowniki Nvidii usunąłem poprzez poprzez DDU, pobrałem aktualne do mojego modelu ze strony Nvidii, ale problem nadal występuje. Wykonałem najróżniejsze kroki naprawy tego błędu od prostego sfc /scannow po 11h test pamięci MEMtestem - wyniki: komputer jest w świetnym stanie, nic mu nie dolega, jest wspaniale. BSOD nadal występuje.

Kiedy występuje problem? Pracuję jako architekt, korzystam z programów typu Nemetschek, AutoCAD itp. Najczęściej BSOD pokazuje się, gdy przeglądam jakiś cięższy plik w AutoCadzie, ale potrafi się też pojawić przy korzystaniu z internetu lub szperaniu w plikach. Bywają dni, że dostanę 5 BSOD'ów pod rząd, a bywają tygodnie że nic się nie dzieje robiąc dzień w dzień to samo. Problem jest dziwny i upierdliwy.

Poniżej wstawiam pełną specyfikację laptopa w pliku txt (wygenerowana za pomocą HWinfo), plik minidump oraz zdjęcie BSOD'a.
Proszę o pomoc.

bsod.jpg

110222-8046-01.dmp Konfiguracja_BSOD_ITHardware.LOG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...