Skocz do zawartości

Czy to dobre rozwiązanie?


Gość

Recommended Posts

Mam pytanie... W sumie to bardziej z ciekawości... Nie jestem pewien czy to co robię aby gry mi się odpalały to dobra metoda... Czasem gdy znajdę jakieś potrzebne pliki dll do jakiejś gry po prostu je pobieram, wrzucam do folderu z grą i wszystko działa... Nie wiem jednak czy ta metoda jest bezpieczna dla stanu mojego komputera... Chętnie przyjmę każdą odpowiedź gdyż robię to od kiedy pamiętam... ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowic nigdy nie bylem zmuszony do pobierania bibliotek dll zeby uruchomic gre, jednak samo wrzucenie do katalogu z gra nie powinno powodowac problemow z system jesli oczywiscie jest to bibliotek przeznaczona konkretnie dla jakiegos podsystemu gry, problem moze sie zaczynac jesli sciagniesz "cos"  co nie koniecznie jest czescia gry....;)

jednak nie popadajmy w skrajnosc moim zdaniem nic nie powinno sie dziac....

zreszta wydaje mi sie ze skoro jakis czas juz to robisz i nie zauwazyles negatywnych skutkow to odpowedz juz chyba znasz...;)

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dziękuje za tę informacje! Miałem zamiar się upewnić ponieważ ostatnio miałem problem z grą na Steam o nazwie: Tower Unite. Wszystko wydawało się dobrze jednak jak się później okazało przy próbie odpalenia gry pare razy wyskoczyła mi prośba o pewne pliki .dll. Ostatnim z nich był jakiś prawdopodobnie systemowy. Jakoś na S się chyba nazywał... A z resztą... Gdy go pobrałem i wpakowałem do folderu gry i znowu spróbowałem ją odpalić wyskoczyło mi coś że nie znaleziono punktu wejścia procedury jakiejś tam związanej z tym plikiem... Zaniepokoiłem się czy nic nie namieszałem w systemie i postanowiłem zadać tu to pytanie... W każdym razie to wszystko... Temat może być już do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...