GPU: Ja mam 5090 Master Ice, rok stuknie lada dzień - 0 problemów. Cewki czasami usłyszę przy odpalaniu gierki, ale nie jest to jakoś zauważalne — a mam na tym punkcie raczej niską tolerancję. 4 lata gwary robi swoje, aspekt wyplywajacego zelu - ponoc naprawili - ja mam karte poziomo i odpukac problemow nie mam
https://www.techpowerup.com/344347/gigabyte-removes-controversial-leaking-thermal-gel-from-newer-gpus
MOBO: tak jak już wyżej wyjaśnione (mam tę samą płyte) -> trzeba ssd wsadzić w 2 konkretne sloty, żeby nie obniżać pcie grafy. Jak chcesz wiecej niz 2 dyski to jest to problem, przy dwoch - nie ma.
Rekomendowane odpowiedzi