Skocz do zawartości

Myszka gamingowa za 100


kackap

Recommended Posts

Proponuję A4 tech A90 bloody, jest spoko, na 800dpi działa świetnie sensor Avago 3050 (bardzo dobry sensor), cenowo jest git i ma szybkie przyciski, przekonasz się jak kupisz. Jeśli z jakiegoś powodu Ci się nie podoba, to alternatywą może być Tt eSports Talon Blu, również na Avago 3050 i przyciskach omron.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do stówki to jest niestety martwy przedział, bo można natrafić na relatywnie OK egzemplarz, acz tańsze laserówki mają okrutny rozrzut, i można się nieźle ''przejechać'' na akceleracji wstecznej, a ergonomia swoją drogą. Do 100zł (z nówek) ciężko będzie o coś lepszego niż przytaczany A90, bo wszystko co inne prezentuje generalnie zbliżony poziom. Ja radziłbym przewertować serwisy pod kątem Roccata Savu a nuż trafi się jakaś funkiel-nówka magazynowa w dobrej cenie, warto, bo A3090 jest wolny od podobnych ''uchybień''

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili macie promocję na wspaniałą mysz FUNC na AVAGO 3090

Kształt dla mnie bomba - to wyprzedaż bo FUNC przekształcił się w fimę Fnatic

https://procpu.pl/p/1544/22625/func-ms-2-avago-3090-omron-myszki-gaming-strefa-gracza.html

szczerze polecam. Ta mysz zabija wszystkie A4-techy.

Edytowano przez omar2033
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście posiadam A4TECH A6 bloody blazing od jakiegoś roku i mysz za cenę 80zł jest świetna!

Nawet mi sie farba z metalowych ślizgaczy nie wytarła a korzystam z niej codziennie.

Denerwuje tylko troche kółko bo ciężkawo wcisnąć i regulacja czułości.

Poza tymi dwoma niedogodnościami myszka godna polecenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2016 o 11:14, Seldo napisał:

Dla mnie osobiście brak bocznych przycisków to duży plus.

a dla mnie minus. :) Odkąd zakosztowałem przyjemności przypisania klawiszy w grach pod boczne przyciski myszy już nie chce myszki bez klikaczy po boku.

Edytowano przez 539
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 years later...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...