Skocz do zawartości

Komputer do gier do 6 - 6,5 tys.


Recommended Posts

Cześć

Planuje zakupić nową jednostkę dla chrzestnego - bez systemu, mam 11 home.
Raczej wolałbym w oparciu o platformę Intel aczkolwiek nie upieram się - jeśli cenowo amd będzie mocniejszy to wezmę amd. Myślałem nad karta graficzna od nvidii 4070.
Dysk minimum 1tb aczkolwiek fajnie jakby był większy gdyż szybko może się zapełnić (jeśli będzie niewielka różnica to wolałbym 2tb).
Płyta główna koniecznie z wifi.
Ramy ddr5 minimum 32gb. I na sam koniec - dobra obudowa z RGB (mlody lubi jak się świeci)

Co byście polecili w tym budżecie? Brałbym pewnie ze sklepu proline bo nie będzie mi się chciało składać samemu.


Póki co zostały mi polecone takie zestawy:

    https://proline.pl/koszyk/253d054a
    https://proline.pl/koszyk/3cc8b9d0

Dodatkowo przeglądałem zestawy od techlipton'a i jako tako mam już pojęcie co mogę zamówić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, od siebie polecam Ci zerknąć na następującą konfigurację:

 - 6500

Dobrałem akurat tutaj R5 7600 z RX 7900 GRE w solidnej obudowie Regnum 400 oraz z mocnym zasilaczem. W aplikacji x-kom z kodem endorfy-fs to chłodzenie będzie za 299 zł. Oczywiście można do tego procesora wybrać również chłodzenie powietrzne, natomiast według mnie ładnie będzie wyglądało połączenie podświetlanej obudowy Endorfy z chłodzeniem wodnym ARGB. Kartę również można zmienić na RTX 4070 SUPER. Zasilacz z zapasem.

  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, x-kom napisał:

Cześć, od siebie polecam Ci zerknąć na następującą konfigurację:

 - 6500

Dobrałem akurat tutaj R5 7600 z RX 7900 GRE w solidnej obudowie Regnum 400 oraz z mocnym zasilaczem. W aplikacji x-kom z kodem endorfy-fs to chłodzenie będzie za 299 zł. Oczywiście można do tego procesora wybrać również chłodzenie powietrzne, natomiast według mnie ładnie będzie wyglądało połączenie podświetlanej obudowy Endorfy z chłodzeniem wodnym ARGB. Kartę również można zmienić na RTX 4070 SUPER. Zasilacz z zapasem.

 

dzięki, tylko budżet troche przekroczony - te 6500 to już z montażem bym chciał:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Google sugerowałem się koszykami, które przesłałeś bo wynoszą one 6500 tyś i chyba są bez montażu. 

 

W każdym razie podmieniam chłodzenie i dysk ( bo dysk jest już niedostępny ).

Zerknij na tę konfigurację z chłodzeniem powietrznym i dostępnym dyskiem:

 - 6350

Napisz do nas w wątku rabatowym, przyznamy Ci rabat i wtedy spokojnie zmieścimy się z montażem w budżecie 6500 tyś ;) 
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, x-kom napisał:

@Google sugerowałem się koszykami, które przesłałeś bo wynoszą one 6500 tyś i chyba są bez montażu. 

 

W każdym razie podmieniam chłodzenie i dysk ( bo dysk jest już niedostępny ).

Zerknij na tę konfigurację z chłodzeniem powietrznym i dostępnym dyskiem:

 - 6350

Napisz do nas w wątku rabatowym, przyznamy Ci rabat i wtedy spokojnie zmieścimy się z montażem w budżecie 6500 tyś ;) 
 

 

Kartę chyba jednak wole 4070 - ze względu na mniejszy problem ze sterownikami. Co myślisz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...