Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)
3 godziny temu, DITMD napisał(a):

A nie od 17?

Ja emigrant wiec 16😆 

Ale to i tak bez roznicy bo stalker w takim razie zaczeka do nocy jak rodzina pojdzie spac. A mial byc fajny dzien na zonie.

Edytowane przez Sheenek
Opublikowano
5 godzin temu, DżonyBi napisał(a):

Oj będzie grane. Jak okaze sie, ze HDRu brak, to bede kombinowal z RTX hdr od Nvidii. W Wukongu sprawdzilo sie swietnie. 

 

 

To UE,da się w ini włączyć gdyby twórcy o nim zapomnieli.

Opublikowano

dobry, 

a ja nie grałem w żadną poprzednią część i nie wiem o co chodzi, materiałów niewiele oglądałem, wiem jedynie, że wielu czeka na forum na ten tytuł i dla mnie to jest duży wyznacznik.

obstawiam, że jutro po północy temat zapłonie z ikonką HOT TOPIC, jak to kiedyś bywało na PCL przy większych premierach :)

PS, K+M czy kontroler do tej gry?

pozdro. 

Opublikowano (edytowane)
4 godziny temu, ODIN85 napisał(a):

To UE,da się w ini włączyć gdyby twórcy o nim zapomnieli.

A jak wtedy kalibracja wyglada, bo podejrzewam, ze sama kalibracja w W11 nic nie da, bo gra z tego nie skorzysta. Najlepiej miec suwaki i obserwowac zmiany na ekranie. Dobra, nie ma co gdybac. Wyjdzie to sie zobaczy. Ja korzystam zawsze z porad kanalu na youtube @gamingtech.

Edytowane przez DżonyBi
Opublikowano (edytowane)
2 godziny temu, ODIN85 napisał(a):

To strzelanka więc prawilna jest klawiatura i mysz.

Ja w singla zawsze gram na padzie. Mam tak, że myszką nie zrobisz takiego powolnego i płynnego ruchu kamery. Dla mnie zawsze to +10 do imersji. ;)

Na steam pokazuje, że HDR jest. 
IMG_8254.thumb.jpeg.14beb169bc439bc7705ab78ebaed80e5.jpeg

Edytowane przez userKAMIL
  • Thanks 2
  • Upvote 2
Opublikowano (edytowane)

K+M i mam headshota, za nim Ty się ruszysz na padzie, ja już dawno strzele headshota, m+k to precyzja. W HZD grałem m+k z łuku miałem same headshoty. :E

A jak chcesz immersje z kałacha to zapraszam na poligon, to jest immersja strzelanie z prawdziwej broni, smród siarki, gorąca lufa i ten huk wystrzału, wiem bo bywałem i strzelałem.

 

Edytowane przez Stjepan
  • Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 2
Opublikowano
3 godziny temu, samsung70 napisał(a):

dobry, 

a ja nie grałem w żadną poprzednią część i nie wiem o co chodzi, materiałów niewiele oglądałem, wiem jedynie, że wielu czeka na forum na ten tytuł i dla mnie to jest duży wyznacznik.

obstawiam, że jutro po północy temat zapłonie z ikonką HOT TOPIC, jak to kiedyś bywało na PCL przy większych premierach :)

PS, K+M czy kontroler do tej gry?

pozdro. 

Kontroler w FPP, dafuq?

30 minut temu, galakty napisał(a):

Na W11 i NV zawsze można RTX HDR.

 

Do takiej gry HDR obowiązkowo, wieczór, ciemno, OLED i jest klimat :) 

O ile nie jest to cyberpunk/starfield, ktore to mialy calkowicie zepsuty HDR przez co czarny, byl szary i na oled wygladal jakbym na zwyklym montorze z podswietlaniem siedzial bleh

  • Upvote 1
Opublikowano
8 minut temu, Joloxx9 napisał(a):

O ile nie jest to cyberpunk/starfield, ktore to mialy calkowicie zepsuty HDR przez co czarny, byl szary i na oled wygladal jakbym na zwyklym montorze z podswietlaniem siedzial bleh

Cyberpunk był o tyle śmieszny, że RTX HDR był lepszy i miał niższe poziomy czerni, niż wbudowany HDR...

Opublikowano (edytowane)
18 minut temu, Stjepan napisał(a):

K+M i mam headshota, za nim Ty się ruszysz na padzie

Możliwe ale ja mam powolny płynny ruch kamery jakiego myszką nie zrobisz. 😛 Nie mówiąc już, że „W” na klawiaturze do polowy nie wciśniesz aby powoli iść do przodu. 

Edytowane przez userKAMIL
  • Upvote 1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne tematy

  • Najnowsze posty

    • Wymagania wystrzeliły, ale zaczęło się to już na pierwszym verdańsku, na początku miałem 160-180FPSów a na Calderze miałem poniżej 100.  Grałem w to od początku, część ludzi może nie pamięta jakie tam były problemy techniczne, serwery wywalało czasami co mecz, a ilość bugów i ta wyblakła grafika też męczyła oko. Pograłeam jeszcze kilkaset godzin na Al-mazrach, Mnie najbardziej wkurzał zbyt mocny Aimassist, K+M praktycznie bez szans z padami. Jednych wkurzało SBK ale było coś jeszcze, dużo latało tego po reddicie coś w rodzaju większego Hp dla słabszych graczy...
    • Twoje sugestie o stronniczość stają się niesmaczne. Przyhamuj, bo to nie moja wina, że Intel potrzebuje 250 watów, żeby dorównać AMD z poborem 80 watów (vide 14900K vs 7800X3D). Poza tym każdy zainteresowany może sobie pokazać wyniki Intela z wyższym PL jednym kliknięciem myszy.
    • No to jakby zejść z dyskiem do 1TB to masz dużo wydajniejsze GPU:   https://www.mediaexpert.pl/carts/sharing/01676c4f
    • Uhm. Tak samo jak poszli opierdzielić Nvidię i AMD za cyrki z boomem na kopanie itp, co zaduszało rynek PC przecież bardzo. Nvidia swoich partnerów traktuje jak gówno a tym myślisz, że producenci RAMu, którzy z własnej woli CHCĄ niedoborów, bo już powiedzili, że nie zamierzają rozbudowywać produkcji w najbliższym roku, to się przejmą? ojojoj! Rynek pc padnie i stracimy przez to 0,1% zarobków jakie teraz doimy na AI, ojojooooooooojj. och nieee.    Niestety nikt się nie przejmuje konsekwencjami. Branża gier niszczy zainteresowanie grami z głupich powodów. Branżę VR już udusili głupimi decyzjami i nikt się nie patrzył na to, że tracą intratny i duży rynek jaki mógłby powstać po kilku latch normalności. AMD i Intel nie miały problemu gdy płyty pod nowe platformy kosztowały kupę kasy udupiając zainteresowanie nowymi prockami.    Jedyna interwencja Nvidii i rozmowy z partnerami i kanałami sprzedaży to była przed premierą serii 40xx i polegała na działaniach mających podbić ceny przez wstrzymywanie staroci w magazynach i niedopuszczenie do obniżki nadal przepompowanych cen.   Jak kolega wyżej pisze - niech ten cały PC gaming już udupią, bo serce boli jak się widzi jak go szatkują minigunem od 2021r. PC gaming w formie steam machines o mocy kartfola, w formie klonó steam decka za góry hajsu, w formie gówna na ARM z emulacją, w formie miniPC i laptopów za 3x tyle ile skrzynka, z Windowsem pełnym bugów i szpiegowania, z grami na Unreal Engine, z grami pod RT bez wersji bez RT, z DRMami oddającymi władzę nad własnym kompem chińskim korporacjom, z grami na 2/10 - niech to zdechnie już bo ciężko patrzeć na tą agonię.   PS. Kolejna przewaga grania retro.    Jak ja do mojego ulubionego kompa chcę więcej pamięci to ZA DARMO sobie dodaję, o tak:   wysarczy przesunąć suwaczek. Łyso wam teraz, pececiarze?
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...