Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 803
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

Ja liczę na kawał dobrego mielonego mięsa z zombie w roli głównej i również jestem team "broń biała" na tych ancymonów :E oczywiście obawiam się, że będą problemy z optymalizacją, ale też kupiłem na steamie, więc jak coś to pójdzie zwrot :) 

Edytowane przez Pavel87
  • Upvote 1
Opublikowano
41 minut temu, samsung70 napisał(a):

Oby to nie był techniczny bubel jak Borderlands 4 

Bo będą dopiero na premierę.

41 minut temu, samsung70 napisał(a):

Oby to nie był techniczny bubel jak Borderlands 4 

O to się nie musisz martwić.

  • Like 2
  • Upvote 1
Opublikowano
6 minut temu, samsung70 napisał(a):

... swoją drogą trochę dziwne, że żaden gracz pokroju tivolt, corle czy inny polski krzykacz jutuber nie dostał gry od polskiego studia kilka dni przed czasem...

A skąd wiesz, że nie dostali?

Opublikowano
7 minut temu, caleb59 napisał(a):

Dostali tylko embargo do 18:00.

no tak, ale dla przykładu w Cronosa chyba kilku jutuberów grało kilka dni przed, a tutaj absolutnie nic. podejrzana to sprawa. cóż- za kilka godzin wszystko stanie się jasne. 

Opublikowano

Ja mam, sami to przypisali do konta, nie pamiętam kiedy to było rozdawane ale była o tym mowa na discordzie i być może na steamie.

Żeby dostać The Beast, trzeba było zakupić DL2 Ultimate do końca września 2024, taki był wymóg. Potem jak usunęli ultimate ze steama przepadło.

7 minut temu, ffallen napisał(a):

Czy ktoś już ma może?

 

Opublikowano (edytowane)
14 minut temu, Reddzik napisał(a):

Ja mam, sami to przypisali do konta, nie pamiętam kiedy to było rozdawane ale była o tym mowa na discordzie i być może na steamie.

Żeby dostać The Beast, trzeba było zakupić DL2 Ultimate do końca września 2024, taki był wymóg. Potem jak usunęli ultimate ze steama przepadło.

 

No ja kupowałem wersję Deluxe w 2022 roku na premierę za 279,99zł (później przekształcili ją w Ultimate) więc powinienem dostać, a w Steam jeszcze nie jest przypisana. Dlatego zapytałem.

Edytowane przez ffallen
Opublikowano
Godzinę temu, STALKER napisał(a):

Z tego co wyczytałem zrezygnowali z denuvo.

no weź nawet tak nie gadaj!

Godzinę temu, Reddzik napisał(a):

Nie słyszałem o takim przekształceniu, jeśli Ci się należy to pisz do nich, jak masz discorda to pewnie szybciej na discorda lub email.

u mnie DL2 zrobiło się na jakieś DL2 Reloaded Edition czy jakoś tak czy to o tym mowa? 

Opublikowano
28 minut temu, samsung70 napisał(a):

no weź nawet tak nie gadaj!

u mnie DL2 zrobiło się na jakieś DL2 Reloaded Edition czy jakoś tak czy to o tym mowa? 

Miałeś Bloody Ties jak była jego premiera za darmo? Jak tak, to jest to o czym mówię - masz już w Steam przypisany Beast do biblioteki?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne tematy

  • Najnowsze posty

    • Dasz screena ze swoimi ustawieniami hud? Chciałbym takie ostre ładne kolorki co ty masz Chyba, że to mi telefon amoledem tak wypukla
    • Witam, proszę o pomoc w doborze podzespołów pod nowy PC, ponieważ spontanicznie... chociaż kusi od dłuższego czasu... myślę o zmianie mojego leciwego zestawu (i7-6700k, 16GB DDR4, GTX 1080) na coś nowszego, co mi może znowu posłuży lata. Spontaniczna decyzja, bo racjonalnych powodów wstrzymywałem się z tym już długo (mało czasu na granie), ale ceny RAM odlatują, a mi sie udało spontanicznie "ostatnim rzutem" kupić je jeszcze w akceptowalnej chyba cenie. Dodatkowo  "ludzie gadają", że inne rzeczy jak dyski, GPU też poleca w góre, wiec możliwe, że ostatni dzwonek na zakup czegoś w "przyzwoitych" pieniądzach.  Zestaw głównie do grania + ewentualnie zabawa w obróbka/montaż foto/wideo, ale do tego mam tez MB Pro M4 Pro z 48 GB RAM. Część rzeczy zostaje, z obecnego zestawu, bo niedawno kupowane lub jeszcze nadaje sie do użytku - obudowa, chłodzenie custom LC, wentylatory, dyski SSD M.2, itd. Obecnie używam monitora 4K MSI MAG 321UPX QD-OLED. Myślę nad poniższymi częściami: AMD Ryzen™ 7 9800X3D MSI MAG X870E TOMAHAWK WIFI - tutaj może coś innego jeszcze zaproponujecie  CORSAIR DOMINATOR TITANIUM RGB DDR5 64GB (2x32GB) DDR5 6000MHz CL30 (CMP64GX5M2B6000Z30) - ilość na wyrost pewnie, ale spontanicznie już kupione 5 listopada na Amazon za 1399PLN, zanim ceny juz kompletnie odleciały. Mam możliwość zwrotu do 31.01.2026, ale nawet jakby te RAMy były kiepskie, to teraz za tę cenę już raczej nic lepszego i w takiej ilości nie kupię). NZXT C1200 Gold ATX 3.1  / CORSAIR RM1000x -  wybrane z podpiętego tutaj na forum tematu z polecanymi zasilaczami. Moc zawyżona pewnie, ale lubie cisze, wiec chce żeby wentylator sie "nudził", a nie wiem jeszcze w jakie GPU bede celował. GPU - tutaj nie wiem czy czekać na modele SUPER od nV (chyba maja bys opóźnione?), czy kupować co jest, bo przez sytuacje z RAM, ceny GPU tez moga poleciec znowu ostro w górę. Patrząc na ceny chyba celowałbym w coś typu RTX 5070Ti lub Radeon  RX 9070 XT. Kompletnie nie znam obecnie rynku, wiec proszę o jakieś propozycje solidnych modeli GPU (cena/jakość, względna cisza).
    • Jasne, ten MSI Center chyba też może coś szczerze przeszkadzać, z tego co czytałem to więcej złego robi niż dobrego, z Latencymon jeszcze nie miałem okazji korzystać na obecnym zestawie. Jeżeli chodzi o ustawienia graficzne to nie robi to jakoś większej różnicy, w gierki typu Valorant/LOL/Fortnite gram na najniższych, w War Thunder testowałem na niższe było delikatnie tylko lepiej przez to że pewnie mniej shaderów musiało się doczytywać. ( tak jak mówię na ultra bez problemu mam 200+ fps tylko ten micro stutter o 2-5 fps w dół )  Sprawdzałem na locked 60 fps też są spadki np do 47. Jeżeli chodzi o blokowanie klatek to mam vsync, czyli 144 fps idealnie do monitora, gdy robię limit fps ręcznie na 144 lub 3 mniej to powstaje screen tearing i obraz się rozjeżdża, efekt taki jakby monitor był przecięty na pół przy mocniejszych ruchach myszki albo mimo że mam te stałe fps to nie ma wcale płynności obrazu. Dzięki za linki do tematów innych, czytałem już je i raczej średnio co mi pomoże patrząc że to kompletnie inny procek, chipset itd. 
    • Być ładnym i się tak oszpecić... nie wiem czym to jest spowodowane, czy faktycznie strzępkiem mózgu czy ogólnym stereotypom że kobieta bez "lifitingu" jest brzydka.
    • Zacznij od formata i zainstalowania podstawowych rzeczy, msi center i tam tylko sterowniki do chpisetu i nic więcej, stery do grafy trochę starsze i testuj. Żadnych light, razerów i co przyjdzie Ci jeszcze do głowy, tym bardziej programów monitorujących, bo to też potrafi działać negatywnie na gry jak i na psychikę  .W obecnym stanie możesz jeszcze wrzucić ss z latencymoon. Czy w ww grach różnicę robią ustawienia graficzne? Tzn. czy jak dasz wszystko na low to jest taki sam efekt jak na Twoich ustawieniach? Czy jak ograniczysz liczę klatek do 60fps, to też jest problem? Ja wiem że w grach online trzeba mieć więcej, ale z ciekawości możesz zobaczyć. Oczywiście blokujesz klatki o te 3 mniej, niż masz odświeżanie monitora? A tak na marginesie możesz poczytać  https://forum.ithardware.pl/topic/8975-stuttering-latencymon/ https://forum.ithardware.pl/topic/8444-stuttering-w-grach/#comments tylko tutaj są procki od AMD czy ludzie sobie z tym poradzili to nie wiem, trzeba się zagłębić, aaa jeszcze mamy jednego kolegę którego stuttery już długo męczą i sobie z tym nie poradził, też na AMD.      
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...