Wszystkie płyty AM5 w tabelkach dla łatwego porównania, ilość slotów M.2, USB, opisy odnoście obcinania obcinania linii GPU itd. Wszystko w jednym miejscu
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1NQHkDEcgDPm34Mns3C93K6SJoBnua-x9O-y_6hv8sPs/edit?gid=755628141#gid=755628141
Zresztą ile razy już była tabela wklejana to nie zliczę.
Np. STRIX X870E-E
** M.2_2 & M.2_3 slots share bandwidth with PCIEX16(G5). When M.2_2 & M.2_3 are occupied with SSD device
Po prostu połączenie nowoczesności z klasycznym wygladem. Cena faktycznie przesadzona, ale reakcja znajomego który siada do takiego kompa, odpala cpuz i patrzy co w środku siedzi może trochę wynagrodzić cenę. Dodatkowo jeśli plastiki będę żółkły z czasem to
W lipcu zgasili światło FM teraz to tylko oficjalnie potwierdzili.
Gra miała być dla wszystkich bo trochę to sim trochę arcade a wyszła dla nikogo. Potwornie nudna.
Ale za FH6 trzymam kciuki
Chyba wziąłbym W3, ja tam wsumie ograłem na premierę, ale dodatków(które podobno są bardzo dobre) nie ruszyłem, już po porostu było zmęczenie materiału, a że nie wracam do gier to tak zostało.
CP2077 nie tknąłem, a to ze względu na dużo gadki przedpremierowej jakie to zajebiste nie będzie, a tak naprawdę premierowo gra zostawiała wiele do życzenia, do tego średnio mnie takie klimaty wtedy już jarały. I sobie takiego CP wyobrażałem jaką lepszą wersję G-Police czy Crime Cities z latającymi samochodami jak to w futurystycznym świecie powinno być i to przelało szalę goryczy. Ogólnie gra nie trafiła w moje gusta.
Rekomendowane odpowiedzi
Opublikowane przez lukadd,
3 reakcje
Pokaż odpowiedź
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się