Zestaw do 5k bez GPU
-
Ostatnio przeglądający 0 użytkowników
- Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
-
Popularne tematy
-
Najnowsze posty
-
Przez Zas · Opublikowano
Dlatego dla mnie mutli generalnie nie ma sensu. Jakiś czas temu dla zabawy pograłem trochę w darmowe R3E i to jest totalna loteria, a mozolne wspinanie się po tierach, żeby w końcu grać z kimś sensownym (w każdej grze z jakimś rankingiem tak to przecież wygląda, czy to w iRacing, czy LLMU czy inne ACC)? I do tego pewnie jeszcze odstając wtedy tempem i wlokąc w ogonie? No panie, to rozrywka, a nie obowiązek... że o jakichś regularnych ligach, gdzie dopiero jest poziom, nie wspomnę. Za to w single? Odpalam sobie wyścig z sensownym AI (nie jestem kosmitą, więc w każdej grze mi starcza, i to nie ustawione na 120%) i naprawdę bawię się w kierowcę - treningi, quali, wjeżdża klimacik, oprawa przed startem , a już idealnie, jak jest w pakiecie przewijanie i gra pozwala zapisać rozgrywkę w trakcie wyścigu. Multi to chyba jest paradoksalnie dobre do czegoś pokroju GRID-a, gdzie rozpierdziel jest poniekąd wpisany w gameplay, ale umiarkowany aż tak nie boli, bo trzy-pięć kółek i cyk, za dwie minuty kolejny wyścig w lobby... Super się tylko te wszystkie wyścigi ogląda na YT... -
Przez Klima · Opublikowano
Do Passata: olej i filtry do silnika i DSG. -
Przez Kyle · Opublikowano
Miałem i5 12400f na C0 i pobierał w rejonach 1W w IDLE. I7 14700 bez UV robi na limicie 65W ponad 20 000 punktów w Cinebench R23 - także jak dla mnie świetna efektywność. -
Przez Pan Ciastovy · Opublikowano
nie którzy nie potrafią żyć bez EJ AJ, niech autor znów zmieni grafikę na rx 7600
-
Aktywni użytkownicy

Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się