Mam te manipulatory, sa kiepskie. ten LOAD cell na poczatku tylko robi takie fajne wrazenie. Jednak im dluzej uzywasz tym zauwazasz, że nie działa dokladnie. Ciezko wyczuc sile hamowania szczegolnie w VR gdzie nie masz zadnych paskow po bokach. Tradycyjne magnetyczne manipulatory na krótkim skoku duzo lepiej sie sprawdzaja i są o wiele bardziej precyzyjne i powtarzalne. Jednak jezeli chodzi jako tako o niedzielnego kierowce i przyjemnosc z jazdy to rzeczywiscie siła nacisku i prawie zerowy skok pedala jest najprzyjemniejsze.
Rekomendowane odpowiedzi