Budowa małego PC
-
Ostatnio przeglądający 0 użytkowników
- Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
-
Popularne tematy
-
Najnowsze posty
-
Przez Reddzik · Opublikowano
Ulepszenie Xenoblade kusi ale nie mam NS2 i nie kupię w najbliższej przyszłości. -
Przez slafec · Opublikowano
Trailer z The Duskbloods ma dopisek "NSO membership and Nintendo Account required for online features". Czy to znaczy, że multiplayer jest opcjonalny i gra będzie miała normlany tryb singleplayer/offline? -
Przez Element Wojny · Opublikowano
Czekam na te zmiany i poprawki w trylogii na NS2. Wiadomo że w XC1 będzie można w końcu szybko podróżować, w XC2 bankowo ogarnęli stary temat seksualizacji postaci i systemu walki z Blade'ami, do tego widziałem nowe Hearts to Hearts, nowe voice lines, nowe questy itd. -
Przez slafec · Opublikowano
Super wiadomość, ale po NS2 spodziewałem się lepszej grafiki. Tu jakiś mix cell shadingu i szkolnego settingu jak z FE Three Houses. Oryginalna trylogia bardziej do mnie przemawiała. -
Przez sino · Opublikowano
Popieram. I rozstrzelać - tak jak Tuska, też przekroczył 2x (kultowe sprawy to też Kurski Mejza itd), jak widać ciężko by piraci drogowi uchwalili coś dobrego w Sejmie (wyjątek Tusk gdy mu UE nakazała więc i Duda w podskokach podpisał, Nawrocki też, bez tego nie byłoby kar za +50 km/h a piesi nadal by stali przed pasami całą dobę). Przypominam: -motocyklista 200 km/h (55 m/s) -kierowca olewa znak stop -wina motocyklisty w 100% (kierowca zasługuje na mandat), bo gdyby kierowca przyjechał 5 sek wcześniej i stanął na Stop 5 sekund to nadal zderzenie i trup byłyby, po prostu robiąc manewr 6 sek w tym czasie motocyklista przejechał 330 m (ciężko tak daleko zobaczyć coś w nocy patrząc w lewo). Mam wątpliwości co do tych 185 km/h (i pewnie powyżej 200), ale jadąc tak szybko ogranicza się czas reakcji! Owszem było ok. 2,5 sek, ale z 185 km/h nic się nie da zrobić, z 70 km/h da się gwałtowanie przyhamować i odbić w lewo, w efekcie brak wypadku lub kolizja 20 km/h. Na pewno współwina młodocianych zwyrodnialców (dobrze, że nie żyją), na pewno mandat dla Turka i utrata prawka, ale czy współwinny śmierci to nie wiem, to zależy od ich szybkości (jeśli tam było 200 km/h to Turek widział ich w odległości ponad 100 m, może nawet 150m).
-
-
Aktywni użytkownicy

Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się