Ikona na pasku powiadomień
-
Ostatnio przeglądający 0 użytkowników
- Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
-
Popularne tematy
-
Najnowsze posty
-
Przez Zachy · Opublikowano
Zgadza sie dlatego wyjscia sa dwa: - trzymac karte na tych 40-45 stopniach i w razie czego dac dodatkowy nawiew - mocno regulowac tREFI tak zeby temp byly w normach, ale wydajnosc tez wtedy leci w dol. -
Przez Badalamann · Opublikowano
@Keller Nie. Żadne państwo UE nie wysłało oficjalnie wojska, nawet lotnictwa do obrony przestrzeni powietrznej. -
Przez RTXnietylko4060tiUSER · Opublikowano
Myslalem wlasnie nad 5070TI, ale ceny sa zbyt wysokiem. -
Przez Kadajo · Opublikowano
Ja już wyczyszczone wszytko, zostało parę pierdół do zrobienia na 3 gwiazdki ale nie chce mi się za bardzo. Robie tylko sezony i gram sobie MP. Jest więcej tych wyzwań w tych "collection journal" ale nie chce mi się już za bardzo tego robić wszystkiego. Szczerze jak za tyle kasy to jakoś mało tego wszystkiego było. Szybko gierka "pękła". -
Przez Badalamann · Opublikowano
@kalderon W skuteczny impeachment Trumpa nie wierzę. A o wysyłanie żołnierzy i prowadzenie operacji zbrojnej nie będzie pytał. Tak samo jak nie zrobił tego teraz. W razie czego w ostani dzień czasu, który może działać wojskowo bez zgody kongresu ogłosi zakończenie walk i Wielki Wspaniały Pokój! A kilka dni później zacznie w tym samym obszarze nową operację wojskową Zobacz na to co się działo w ostatnich tygodniach. Skończył mu się czas, więc ogłosił rozejm. W trakcie którego doszło do bombardowań ze strony USA, ale były to "uderzenia obronne" jako odwet za działania sił reżimu irańskiego; a nie operacja wojskowa której już teoretycznie nie mógł prowadzić. P.S. A kwestia reżimu irańskiego nie zniknie sama, niezależnie kto będzie Prezydentem USA. P.S.2 W USA są opinie że obecny rozejm z reżimem w Iranie jest potrzebny by móc na spokojnie przeprowadzić operację na Kubie. Na niej bardzo zależy Marco Rubio, który nawet oficjalnie jest bardzo wpływowy a mniej oficjlanie jeszcze bardziej. Pochodzi z rodziny uchodźców, którzy uciekli przed reżimem kubańskim kilkadziesiąt lat temu. Mówią że dla niego uwolnienie Kuby spod władzy reżimu jest celem wręcz życiowym.
-
-
Aktywni użytkownicy

Rekomendowane odpowiedzi