Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledze dobrałem ostatnio Focusa GX 750W i bardzo fajnie działa, ale o Core nic nie wiem. Pytanie czy chcesz tylko pod tą kartę czy przyszłościowo.

Jeśli tylko pod tą, to wystarczy mniej niż te 850W. Jeśli przyszłościowo to musisz zadać sobie pytanie czy wydasz kiedyś na kartę sporo kasy. Jeśli tak, to może w drugą stronę - dopłacić nawet żeby móc za kilka lat wsadzić tam RTX 6090 czy RTX 7080Ti, jeśli Nvidii odwali z TDP 80tek :E

Do półki 80 w 60xx lepiej z 850 na 750W nie zmieniać, bo może nie wystarczyć nawet jeśli ta 750tka będzie topowa.

Opublikowano (edytowane)

Teraz wymiana następuje z 2070 Super na 5070Ti

 

Zawsze patrzę przyszłościowo obecny zasilacz ma 750W i jakoś nieźle służy więc 850W powinno spokojnie starczyć do wymiany sprzętu. Co do karty do dostałem za darmo Gigabyte 5070Ti więc jak to się mówi "darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda". Chcę wymienić zasilacz bo obecny nie ma odpowiedniego złącza do zasilania karty a nie chcę się bawić w przejściówki. Ma być po bożemu. Jak trzeba kupić inny większy też żaden problem po coś się w końcu pracuje :).

 

Edytowane przez Kazadan
Opublikowano

Zobacz ten. amazon.pl/PC-Netzteil-MSI-MPG-A850G-PCIE5/dp/B0B4345YV7/ref=sr_1_1?adgrpid=154403883001&dib=eyJ2IjoiMSJ9.opULe8RTmyyftCBaga8taSFeTrW9NInA0ONHyRh3dhK4H099Sc5XHxTQuHH8afdpe8791UkXDjjntZvVXRkkrw2s4cMep-gxtjqa3zXbXp_fjIy54O1Rqru-nIMCoJRbzmzr9aWc6Q3faaP51qC-irbxWL--x3R05Trncqk6NKDcECPm1_CKAeP8FBjojyv1ohz7VjBfGKWULofBC7pW4WiYUeJFyzfzW3PJvgRC3RNwynMvr8Lyat-m4f2_NL2SVqv1ZDnpmK-rFVogA_xNE51Zf1EEb-uUKXlZhF3BoM0.Lc_oX1RBgDf6Klmb2gEVn9V2nG3FG0j0An2K3Zf7NbY&dib_tag=se&hvadid=664321721434&hvdev=c&hvlocphy=20855&hvnetw=g&hvqmt=e&hvrand=1120283320874909170&hvtargid=kwd-1156648663661&hydadcr=19615_2240195&keywords=msi%2B850w&mcid=b076df55baea3801ad11405ccc8d3978&qid=1760614317&sr=8-1&th=1

Albo ten. amazon.pl/dp/B0B434DB7Y?tag=ceneo0c-21&linkCode=ogi&th=1&utm_source=ceneo&utm_feed=amselect&utm_medium=referral&ascSubtag=e20b70d3-8ef7-3ffb-48f5-3d70ed27e1b4

10 lat gwarancji cichy stabilny i chłodny.

Masz test.   youtube.com/watch?v=N1HS79dzCZs

Opublikowano
43 minuty temu, Kazadan napisał(a):

Teraz wymiana następuje z 2070 Super na 5070Ti

 

Zawsze patrzę przyszłościowo obecny zasilacz ma 750W i jakoś nieźle służy więc 850W powinno spokojnie starczyć do wymiany sprzętu. Co do karty do dostałem za darmo Gigabyte 5070Ti więc jak to się mówi "darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda". Chcę wymienić zasilacz bo obecny nie ma odpowiedniego złącza do zasilania karty a nie chcę się bawić w przejściówki. Ma być po bożemu. Jak trzeba kupić inny większy też żaden problem po coś się w końcu pracuje :).

 

Za darmo no Polska bogaty kraj🤣

1 minutę temu, Kazadan napisał(a):

Amazon odpada nie ufam temu sklepowi.

Nie widzę z tym sklepem problemu zwroty wymiana itp. jest na super poziomie . Towar też przychodzi szybko bez uszkodzeń kontakt super. No jeżeli chodzi o gwarancję ma ją tylko pierwotny kupujący  jak komuś sprzedaż towar z Amazon on jako odkupujący od ciebie już nie ma gwarancji . Chyba że dasz mu dostęp do konta na którym został zamówiony towar.

No i ceny są ok.

  • Upvote 1
Opublikowano

O kurczaczki :D faktycznie jedyna słuszna cena to za darmo :D 

co do zasilacza, 750W wystarczy z nawiązką do tej karty - z górką brałbym mocne 850W - tym bardziej że skoro darmocha, 2070 pewnie na handel to budżet będzie spory jak mniemam. Może i nawet na 1kW bym się wtedy szarpnął.

Generalnie 5070ti ciągnie <200W w realnych scenariuszach, więc i żywa 600W obleci bez spiny.

Opublikowano
5 minut temu, Qrdello napisał(a):

O kurczaczki :D faktycznie jedyna słuszna cena to za darmo :D 

co do zasilacza, 750W wystarczy z nawiązką do tej karty - z górką brałbym mocne 850W - tym bardziej że skoro darmocha, 2070 pewnie na handel to budżet będzie spory jak mniemam. Może i nawet na 1kW bym się wtedy szarpnął.

Generalnie 5070ti ciągnie <200W w realnych scenariuszach, więc i żywa 600W obleci bez spiny.

Cze ale 1000w i zapas mocy nic nie zaszkodzi i tak weźmie tyle ile mu trzeba . U mnie cały czas pracuje w trybie pasywnym i jest cisza-chłodek👌

Opublikowano

2070 będzie sobie leżało aż kiedyś syn sobie wystawi na olx :)  tak jak starego R290X i dostał tam jakieś grosze łącznie z i7 4790K :) chyba wziął jakieś 600pln. zasilacz 1kW wg mnie w chwili obecnej nie jest mi do niczego potrzebny więc nie przesadzajmy. prędzej potrzebuję dysków co by w końcu zrobić porządek w budzie.

 

obecnie 

Intel 160GB (ssd)

WD Black 2x2T (hdd)

Goodram 250GB (ssd)

 

Będzie 

Lexar 1T (ssd)

Lexar 4T (ssd)

 

i na tym poprzestanę na chwilę obecną

image.thumb.png.a1b8a68aa2b7b5aa8f65284cf19c29b0.png

 

Opublikowano (edytowane)
41 minut temu, Qrdello napisał(a):

O kurczaczki :D faktycznie jedyna słuszna cena to za darmo :D 

 

Ten podlinkowany wyżej rmx 2024 od Wróbla za 499 + darmowa dostawa to można powiedzieć że jak za darmo za taki psu ;)  aż się scyzoryk w kieszeni otwiera że autor go nie wybrał :E 

Edytowane przez Send1N

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Popularne tematy

  • Najnowsze posty

    • Póki co mam problem z tym zamkiem, myślałem, że awans na maks poziom otwierania pomoże ale nie ma bata, nadal tak samo. domyślne ułożenie, 1 i 2 chodzą same, 6 z 2, 5 z 4, 3 z 5, 4 połączona z 5 6 i 3.  Nie mogę tego ruszyć, przez to, że 4 porusza tyloma na raz, to i 5 3  często są na samym krańcu i nie mogę ruszyć nie ma jak 5 i 3 ruszyć na środek, cały czas mam je na prawo, i ruch w lewo jest zablokowany bo nie ma miejsca. mógłbym poszukać na yt rozwiązanie ale tego póki co nie zrobiłem, zapisuję grę i próbuję ale po x ruchach blokuję 3 i 5 zakładkę, a wycisnąć je na środek jest problemem, za dużo kombinacji i jedno drugiemu zaprzecza. Nie szukałem poradnika, nie używam modów, zapisuję grę i testuję ale póki co poddałem się. Tylko ta skrzynia mi została.        dokładnie ta skrzynia    
    • Microsoft has also published a supported game list. It includes: Forza Horizon 5, Forza Horizon 6, Forza Motorsport, Avowed, Starfield, Microsoft Flight Simulator 2024, STALKER 2: Heart of Chornobyl, The Outer Worlds 2, Ninja Gaiden 4, Silent Hill f   W żadną z tych gier nie grałem i nie mam . Więc nie sprawdzę . Ale ciekawe. 
    • Ja jechałem wczoraj Brazylię w takim ligowym tescie przed sezonem. Nie liftowalem, bateria wystarczyła na okrążenie i cały czas z inną osobą walczyłem, często się na prostej wyprzedzaliśmy bo on miał overtake a ja nie, ale ogólnie to jakiegoś wielkiego kombinowania nie ma. Wczesniej Monako jechaliśmy i to samk.Jak z botami karierę gram jest to nie widzę problemu z baterią, że trzeba jakoś mocno kombinować. A jak masz rzeczywiście problem to on https://youtube.com/@brendonleigh?si=YCSKZu6i7v07ik0s robi ostatnio poradniki jak na każdym torze, (dopiero chyba 6 zrobił) używać baterii, ale to już na taki topowy poziom. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...