Skocz do zawartości

Wariatkowo.


Dziarson

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Ale bieda. Ciekawe co ludzie zrobią. Fakt faktem, tutaj trochę mało ludzi. Forum tam żyło jednak, choć obstawiam, że zostanie zamknięte. Główna po zmianie została zamknięta i tak samo będzie z forum pewnie. Ludzie gdzieś się rozejdą.

 

P.S. Kurde, drażni mnie, że na głównej jak klikam w bloczku temat, to mi otwiera wątek na pierwszym poście, a nie ostatnim nieprzeczytanym. Da się coś z tym zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Macie tu jakiś temat do powitań? Widzę jest na ith trochę ludzi z laba, ale mało :x. Layout forum podobny jest jak ten cyrk po aktualizacji, ale zbrodnia największa - nie ma szczerboli :E.

Edytowano przez Kelam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Pawelek6 napisał:

P.S. Kurde, drażni mnie, że na głównej jak klikam w bloczku temat, to mi otwiera wątek na pierwszym poście, a nie ostatnim nieprzeczytanym. Da się coś z tym zrobić?

 

Da się, to jest drobny błąd we wtyczce, wiem jak poprawić i będę w tej sprawie uderzał do kogoś, kto może wprowadzić modyfikację (mój tytuł "administratora" to i tak tytularny bardziej :hihot:).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w skrócie jakie tu panują klimaty? @tomcug - ten regulamin, to mocno bierzecie do siebie, bo jak tak, to właściwie nic nie można o niczym napisać. Polityczna poprawność, że nawet jakiegoś mema mocniejszego wstawić nie będzie można albo komentarza o abdulach czy tęczowych, to tak średnio mnie interesuje. Inna rzecz - sytuacja hipotetyczna - jest gęsta rozmowa przy powiedzmy premierze nowych kart. Ty tam swoje zdanie przedstawiasz, ale wpada taki powiedzmy Cryix i zarzuca :ssij:łamago. No chamsko, ale bez rzucania mięsem na ostro. Banujesz? W skrócie, to nie chce potencjalnie inwestować czasu w miejsce (o ile lab nie przetrwa), gdzie warny będą leciały za byle pierdołę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywałem na takich forach - zwłaszcza na dawnym poświęconym lotr i takie coś na dłuższą metę nie przejdzie jeśli chce się zbudować przywiązaną do miejsca społeczność - nie wśród ludzi okolo 30 i młodszych. Jeśli forum ma wystartować, to muszą być jajaca i kontrowersje. Muszą być tematy poważniejsze, ale i takie trollowate. Nic hardkorowego - typu wieszanie murzynów na dzień dobry, ale jeśli normy będą ustawione na poziomie ą ę, to tak średnio może to wypaść, bo ludzie zanudzą się na śmierć po dłuższym czasie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Kelam napisał:

A w skrócie jakie tu panują klimaty? @tomcug - ten regulamin, to mocno bierzecie do siebie, bo jak tak, to właściwie nic nie można o niczym napisać. Polityczna poprawność, że nawet jakiegoś mema mocniejszego wstawić nie będzie można albo komentarza o abdulach czy tęczowych, to tak średnio mnie interesuje. Inna rzecz - sytuacja hipotetyczna - jest gęsta rozmowa przy powiedzmy premierze nowych kart. Ty tam swoje zdanie przedstawiasz, ale wpada taki powiedzmy Cryix i zarzuca łamago. No chamsko, ale bez rzucania mięsem na ostro. Banujesz? W skrócie, to nie chce potencjalnie inwestować czasu w miejsce (o ile lab nie przetrwa), gdzie warny będą leciały za byle pierdołę.

 

Jeżeli mam być szczery, to ten regulamin to jest pic na wodę :hihot: Z mojej strony wolność wypowiedzi jest niemal nieograniczona, oczywiście w pewnych granicach, bo były sytuacje w komentarzach na głównej, że dany delikwent regularnie swoich oponentów nazywał "debilami" (to tylko najlżejszy przykład) i nie reagował na prośby o prowadzenie dyskusji w inny sposób, to wtedy reagowałem. Tak to wolna amerykanka :E

 

PS. Nie jeden i nie drugi raz leciały w moją stronę fajne obelgi i z tego powodu też nikt bana nie dostał. Jest nawet jeden misiaczek, co pisze komcie pod nickiem "torncug", chyba oczekiwał jakieś nagłej reakcji, i jemu też się nic nie stało 😉

 

PS2. Jakby któryś mod wziął sobie regulamin za mocno "do serca", to też go utemperuję ekspresowo %-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W inwektywach jakoś specjalnie nie gustuję, ale czasem faktycznie ludzie piszą takie rzeczy, że debil pasuje w punkt:E. No ja staram się takich obelg nie używać, bo nie muszę - potrafię wpienić oponenta na bardziej wyszukane sposoby :f. Ale nie o to mi chodziło - nie o kłótnie, tylko własnie o wolność wypowiedzi (w granicach prawa krajowego ofc). Mam często dość niecodzienne (zdecydowanie niepoprawne polityczne) poglądy w wielu sprawach i nigdy tego nie ukrywałem. Jeśli jest tak jak piszesz, to mam nadzieję, że to problemem nie będzie. Póki co lab jeszcze stoi. Forum nie opuszczę póki stoi, ale newsy u was będę przeglądał od teraz.

Edytowano przez Kelam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 29.06.2020 o 11:34, Pawelek6 napisał:

P.S. Kurde, drażni mnie, że na głównej jak klikam w bloczku temat, to mi otwiera wątek na pierwszym poście, a nie ostatnim nieprzeczytanym. Da się coś z tym zrobić?

 

Zajęło to trochę czasu, bo prawdziwy admin był na urlopie, ale już zrobione %-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...