i to jest clou "problemu". KOMFORT. tego najzwyczajniej nie da sie wycenic, bo to jest odczucie bardzo subiektywne. i nie wszystko da sie przekazac przez YT - to tak jak filmiki o gotowaniu. na koncu mozna sobie tylko probowac wyobrazic jak cos smakuje i pachnie.
btw. tak mi sie przewija vlog goscia, ktory kupil nowego C3 hybryde. to co on z nim przechodzi, to az nie chce sie wierzyc.
https://www.youtube.com/@C3AircrossVlog
i tak patrze przez okno na swoje C3 BEV i sie zastanawiam, o co tam qrna chodzi
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się