Skocz do zawarto艣ci

Co b臋d臋 jad艂馃槈

Dziarson

Recommended Posts

• 4 weeks later...

Naucz si臋 koniecznie. Przynajmniej kilka da艅 na rok. Po jakim艣 czasie b臋dziesz mia艂 w skillu 艂adny zestaw ogarni臋ty:faja:.聽Teraz pewnie mama ci jeszcze gotuje, ale potem w razie czego nie b臋dziesz zdany na kobita, albo聽ci膮g艂e 偶arcie na mie艣cie. Naj艂atwiej zacz膮膰 od jajecznicy :f. Ja lubi臋 偶arcie w艂oskie, wi臋c mam opanowane sosy do makaron贸w i to nie z paczki. Pomidorowe, 艣mietanowe, z owocami morza, z grzybami. Ogarniam jakie mi臋so, czy sery trzeba doda膰 i jak to przyprawi膰. Umiem te偶 machn膮膰 dobr膮 domow膮 pizze sam no i聽grilla to w ka偶dej odmianie i z ka偶dym mi臋sem. Robi臋 te偶 par臋 potraw meksyka艅sko-podobnych. Zw艂aszcza tortilla niez艂a mi wychodzi.聽

Udost臋pnij na innych stronach

• 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
19 godzin temu, Dziarson napisa艂:

@PsyhoMir聽koluniu ten "wok" kupi艂em jak dostawa艂em kas臋 z praktyk w roku 1999 u ruskich na targu nawet nie wiesz raczej co to jest. 馃ぃ馃ぃ

Jest wykonany ze stali tak 偶e wygl膮da jak wygl膮da ale na teflonie takiego 偶arcia nie zrobisz 馃ぃ馃ぃ馃ぃ

Raczej nie wiem co jest co? Ruscy, wok, targ, kasa czy praktyki? 艢miesznie, 偶e uwa偶asz, ze wiesz wi臋cej ni偶 ja... :D

Cieszy mnie, ze jeste艣 dumny z tej patelni i 偶ycz臋 ci aby dalej s艂u偶y艂a w twojej rodzinie.

Oby twoja rodzina zawsze mia艂a co na niej przygotowa膰.

Amen.

Udost臋pnij na innych stronach

Utw贸rz konto lub zaloguj si臋, aby skomentowa膰

Musisz by膰 u偶ytkownikiem, aby doda膰 komentarz

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest 艂atwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Masz ju偶 konto? Zaloguj si臋.

Zaloguj si臋
  • Utw贸rz nowe...