Skocz do zawartości

Pixel 4a w Polsce


Drusix

Recommended Posts

Ceny i tak będą wyższe jak na zachodzie, nie licz na 350$ czy nawet 350€. Oficjalnej dystrybucji dotychczas nie było, sklepy na własną rękę ściągały Pixel-e i to raczej nie uległo zmianie. Cena może zamknie się w kwocie 2000zł. Zresztą spójrz po ile chodzi np. na x-kom-e poprzednik, a więc 3a.

 

Choć przyznaję, że bardzo mnie ten telefon również zainteresował ze względu na swoje rozmiary (w końcu nie deska do krojenia!), matowy plastik (tak, tęsknie za tym, śliskie szkło nie jest fajne) i pewne trzyletnie wsparcie. Aparat to już taki dodatek dla mnie. Co prawda do czystego Androida musiałbym się przyzwyczaić, głównie do aplikacji multimedialnych Googla. Mogłoby być problematyczne to kiedy ma się Sony, a Sony może i ledwo żyje na rynku fonów obecnie, ale miało i nadal ma najlepsze aplikacje multimedialne. Jednakże pewnie bym to przebolał po pewnym czasie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój stary G4 miał lepsze aparaty, patrząc po parametrach, podobną baterię, i o wiele lepszy wyświetlacz, a to model z 2015.  :E
Do tego dopieprzą na start cenę 1999 zł i jazda, golimy frajerów.  :D
Lepiej sobie kupić dwu-trzyletniego flagowca niż pakować szmal w średniaka w cenie premium.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...