Skocz do zawartości

pomocy


Gość robokobo

Recommended Posts

Gość robokobo

mam pytanie chciałbym zmienić kartę graficzną w swoim kompie tylko nie wiem czy można a jak już to jaką

parametry mojego mini kompa

                                                     Procesor  Intel Core i5-740 CPU 3,00 Ghz 3,00 GHz

                                                      Pamięć 16 GB       Typ sys.X64

                                                      Grafika  Ge Force GTX 1060  6GB

                                                       PŁ.gł MSI H110I Pro (MS-7995)

z góry wielkie dzięki za odp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odp 1 poczekać na GeForce RTX 3070 z nowej serii ampere - cena będzie około 2500 PLN ale może brakować kart bo będą schodzić jak ciepłe bułeczki

odp 2 kupić GeForce RTX 2070 Super - tu jest fajna oferta https://www.x-kom.pl/goracy_strzal/22819 MSI RTX 2070 SUPER VENTUS GP OC 8GB GDDR6, tylko trzeba się spieszyć - 2000 PLN (mam wersję ale nie super, niezła jest więc ta jest warta polecenia bo lepsza).

 

osobiście preferuje opcję 1, jeśli celujesz w wyższą półkę to też warto poczekać. Ponadto będą też tańsze wersje 3060 itd. oraz warto poczekać co wyda AMD ... w końcu NVIDIa wypuszcza takie silne karty nie bez powodu ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie piszesz jaką masz obudowę więc zmierz czy ci się zmieści, karta z punktu 2 ma 258 mm długości i zajmuje dwa sloty z tyłu ... zmienił bym budę, wydajniejsze karty są po prostu duże :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki masz zasilacz ? - preferowany 650 wat ...  niestety małe komputerki z płytą Mini ITX są kłopotliwe w modernizacji bo miejsca brakuje ... ale ALE wszystko można przełożyć do większej budy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...