Skocz do zawartości

patryko

Recommended Posts

Dnia 7.08.2016 o 18:09, gtxxor napisał:

@michal1400 Jak się obudowa spisuje? :)

Najlepsza obudowa jaką do tej pory miałem i w jakiej składałem komputer :-) Przestronna, bardzo dobrze wykonana (bardzo dobre spasowanie elementów, grube blachy), bardzo dobrze wykonane i łatwe w demontażu filtry, na plus oczywiście wbudowane kontrolery wentylatorów, miejsce na 3 dyski SSD, miejsce na ewentualne LC oraz bardzo dużo miejsca za płyta główną na ułożenie przewodów Fotka. Nie trzeba się w ogóle przykładać do układania przewodów Fotka.

Mogę się przyczepić tylko do różnicy koloru panelu bocznego w porównaniu do plastików na topie i froncie obudowy oraz do tylko 2 miejsc na dyski 3,5' (przynajmniej w moim odczuciu)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

CPU: i5-5675C + Dark Rock 3
MoBo: AsRock Extreme6
GPU: Sapphire R9 Fury Nitro OC
RAM: Patriot 2x4GB DDR3 1600MHz
SSD: Crucial M500 480GB
PSU: Corsair RM650X
Case: NZXT S340

Ogólnie komputerek po przejściach i migracjach z AM3+ na 1150. Na skylake się nie pchałem bo  dorwałem za 230EUR procesor i za 130EUR płytę główną (Extreme4 była tańsza zaledwie o kilka euro). Planuję wymienić jeszcze tylko RAM i ewentualnie dorzucić pojemny HDD lub drugi SSD. W zasadzie trzeci, bo zdjęcie jest nieaktualne (choć sprzęt się nie zmienił) to jeszcze mam SSD Intel 520 w wersji 180GB.

CPU jeszcze nie kręciłem bo po wymianie boxa sporadycznie używałem komputera. Teraz zajechałem na święta do domu, więc nic nie zdziałam. ;) Ogólnie trochę żałuję, że nie kupiłem AiO. Zawsze chciałem mieć taki system chłodzenia, ale ze starszego zestawu wziąłem DR3 więc zaoszczędziłem na niestandardowy cooler. Może kiedyś o tym pomyślę o ile będzie sens wydawania takich pieniędzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...