Skocz do zawartości

patryko

Recommended Posts

  • 1 month later...
Dnia 9.03.2016 o 21:58, PatrykT napisał:

A to mój złom w fazie przejściowej, na razie służy jako tv :D Musze ogarnąć nowe mieszkanie i zrobie rurki. Choć po tym jak strzelił mi heatkiller VI jakoś zapał mi spadł do (...)

A jak ten HK IV strzelił, pytam bo tez go mam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9600GT, który pamięta moje początki z komputerami odszedł na emeryturę. Na jego miejsce wchodzi GTX 660 Ti, który od jakiegoś czasu leżał nie używany. Tak mniej więcej wyglądał mój komputer do czerwca 2014 r. (zamiast AAB miałem najpierw boxa potem Ferę 2, zasilacz z głównego komputera i obecne SSD). Teraz siostra może podbić sobie grafikę w Simsach. 

HWj2dTY.jpg

Tak było:

p16I1BZ.jpg?1

Edytowano przez Prezes Biznes
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specka:
Core i7-2600K @ 4,8GHz
Cooler: Fractal Design Kelvin S24
MB: AsRock Z77 Extreme4
RAM: 12GB DDR3-1600 CL9/1T (Kingston HyperX Limited Edition 2x 2GB + 2x 4GB Crucial Ballistix)
GPU: 2x Gigabyte GTX 970 G1 Gaming @ 1462/7512 MHz
SSD: Patriot Blast 120GB
HDD: Samsung HD103SJ 1TB
PSU: Fractal Deisgn Newton R3 600W
CASE: Phanteks Enthoo Pro
Dodatki: 3x Enermax T.B. Apollish Silent, Lamptron FC-2, EVGA SLI HB Bridge 60mm

CPTysus.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Kolor czerwony w spoczynku jest delikatny (automatyczna regulacja wentylatorów zależna od temperatury CPU).

Układ węży szczególnie ten powrotny z górnej chłodnicy do rezerwuaru mi nie wyszedł z winy obudowy. Górna chłodnica miała być obrócona o 180 stopni (wąż powrotny miał być pionowy), ale niestety w ten sposób chłodnica nie chciała wejść do obudowy i wyszło jak wyszło. Ale jest to mój pierwszy samodzielny projekt chłodzenia wodnego. Wcześniej miałem tylko AiO na CPU
Obieg wody : rezerwuar =>mała chłodnica => GPU => CPU => duża chłodnica => rezerwuar 
Karta to Creative Sound Blaster Z połączona światłowodem z Lgoitechem Z 906 

Edytowano przez Myster
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ja nadal czekam na szaro-rozowy zestaw. 

 

Mam nadzieje, ze za rok w wakacje uda mi sie ogarnac cos wzorowoanego na sg Lux. 

 

@DarkRaven666 Nie myslales nad zmiana plyty na jakas z czarnym pcb i niebieskimi radiatorami? Np taka Z77 UD5H swietnie pasowala by ci do buildu. 

 

@adriankillerMoim zdaniem te naklejki na rezerwuarze i szczegolnie ta na piwnicy niszcza minimalizm twojego buildu. 

Edytowano przez JTN5M
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, JTN5M napisał:

 

@DarkRaven666 Nie myslales nad zmiana plyty na jakas z czarnym pcb i niebieskimi radiatorami? Np taka Z77 UD5H swietnie pasowala by ci do buildu. 

To byłaby już trzecia zmiana mobo. Szkoda mi pieniędzy. Przy niebieskiej poświacie nie widać, że PCB jest ciemnobrązowe, radiatory mam niebieskie na pamięciach ;)

qtXQ3y6.png

SYF MOTZNO :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Nie pamietam dokladnie co miales na poczatku, ale to chyba byl jakis asus p8, ktorego zmieniles z racji braku wsparcia SLI.

 

No, ale jak nie chcesz 3 mobo to zmieniaj platforme. xD

 

 

Edytowano przez JTN5M
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...