Skocz do zawartości

patryko

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 months later...
4 godziny temu, gtxxor napisał:

be quiet! Silent Loop 240 mm

Czy nie terkoczą łożyska ?? Kiedyś zakładałem dla klientów ~50/50% były sprawne a nie które były wadliwe.

 

5 minut temu, gtxxor napisał:

To nie łożyska. https://ithardware.pl/blog/pompa_w_be_quiet_silent_loop_terkocze_rozwiazanie_problemu-4091.html

To chłodzenie musi być zalane pod korek i perfekcyjnie odpowietrzone, inaczej zatyka się jeden z kanalików w tym słynnym bloku o odwróconym przepływie i pojawia się terkotanie.

Ok już rozumiem.

Edytowano przez Michagm
Dodatkowo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam! :)

 

To ja też z małą aktualizacją. Całkiem z przypadku, do mojej skrzynki zawitało dodatkowe 8GB pamięci RAM od HyperX oraz wymieniłem mojego GTX 750Ti 2GB od Gigabyte na GTX 960 4GB od MSI!

 

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt! :D

 

blog_komp-68.jpg

 

P.S. kroi się nowy projekcik, także do zobaczenia wkrótce! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Witam, u mnie spore zmiany! :)

 

Nastąpiła przesiadka na nową płytę, procek z chłodzeniem, pamieć ram i nowy dysk SSD PCI na system! Dokonał się także lekki upgrade obudowy o nowe frontowe wentylatory tj.: SilentiumPC Stella HP RGB 120 PWM.

 

Leciwy procesor AMD FX-8320 zastąpił AMD RYZEN 7 2700. Posadziłem go na płycie od ASUS ROG STRIX B450-F GAMING.

Procesor chłodzony jest powietrzem przez SilentiumPC Fera 3 RGB 120mm.

Z racji nowej platformy, trzeba było zakupić nowy ram DDR4 i padło na: HyperX 16GB (2x8GB) 3200MHz CL16 Predator RGB.

Przy okazji posiadania już płyty z portem m.2 na system zakupiłem dysk: Adata XPG SX8200 Pro 256GB m.2 Nvme.

Tak maszyna prezentuje się obecnie:

 

IMG-20200621-150403.jpg  IMG-20200621-150413.jpg

 

To na razie tyle, przygotowuje już galerię z całej przesiadki i modernizacji :) 

 

Pozdrawiam!

  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie! Mój błąd to Antec 1200 V3 :) Sprawne oko :) 902 jest bardzo podobny ale mniejszy. Zależało mi na dużej obudowie, bo mam tam jeszcze wsadzone 3 dyski HDD jako magazyny danych :) 
Dziś ciężko o taka obudowę, gdzie wejdzie więcej niż 2 HDD :( 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Projekt przeszedł długa drogę żeby stać się takim I do tego z dopracowanymi szczegółami. 

 

A co masz na myśli pisząc, że bałbyś się taki front trzymać? Odsłonięte wentylatory? Zawsze mi się takie podobały, a chłodnica nie wypadnie bo magnesy neodymowe tak mocno trzymają front że muszę się zapierać żeby go zdjąć :D

8 godzin temu, Kelam napisał:

Widziałem kiedyś na labie. Wcześniej buda była czarno-czerwona?

Tak wcześniej taka była, przemalowałem bo błyszczący czarny plastik zaczął być tandetny, zrobiłem matową klasykę, srebro i czerń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...