Skocz do zawartości

patryko

Recommended Posts

  • 5 weeks later...

Witam, 

drobne zmiany w kompie pod względem wyglądu: dołożone ledy

a pod względem technicznym: nowy procek - I7 6850K i nowy zasilacz - EVGA SuperNOVA G3 1000W, oto zdjęcia jak wygląda teraz komp: 

20170126_135328.jpg

20170126_135434.jpg

20170126_135552.jpg

sorry za jakość zdjęć ale robione telefonem i chyba nie umiem ładnych zdjęć zrobić :P

Plany:

- zmiana na gtx 1080TI jak wyjdzie albo poczekanie do następnej serii kart i zrobienie sli :P 

- lekka zmiana w LC, chcę skrócić wąż od procka do rezerwuara dać go żeby wchodził z góry do niego, ale nie mogę znaleźć topa który ma dwa albo więcej wejść

- zmiana ramu na jakieś bardziej pasujące

- zmiana płynu na żółty

Edytowano przez Hadzi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do x99 i SLI....jeżeli planujesz OC CPU i GPUs to 1000W będzie trochę za mało. Sprawdzałem to u siebie na [email protected] i 480/580 SLi/290x CF i 1000W Seasonic Platinum był ciepły....dla świętego spokoju sparowałem z drugim 1000W (komp na "pająka"). Dmuchając na zimne jak planujesz SLi to zapodaj przynajmniej 1200W PSU. x99 to zbył piękna platforma, żeby oszczędzać na PSU :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gtxxor Zauważyłem że bardzo często w swoich zestawach używasz tego zasilacza. Możesz powiedzieć coś o nim więcej? 

Widziałem kiedyś na niemieckim forum że psioczyli na niego, że niby brakuje jakiś zabezpieczeń, albo nie działają one jak powinny :/ 

Ale wydaje mi się też że oni uznają tylko zasilacze od zamknij ryj!, bo rodowite :hihot:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Prezes Biznes jak chcesz się nabijać to się tam nabijaj....internety pozwalają :P Ostatnio odrzuciłem propozyję 300$ za sztukę 480 LTG....a jestem szczęśliwym posiadaczem 3ech... ;)

pozdro :) 

Z drugiej strony buda mnie trochę ogranicza (antec 900)....980Ti LTG nie idzie wcisnąć...potrzebna szlifierka ;__;

Edytowano przez ViNG
Pijana...tam tam tara tam tam....testnig powodu edycji....tara tra bum bum :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie nabijam, jak ktoś chce to proszę bardzo. Tylko, że takich (jak to tącók mawia) koneserów jest już coraz mniej bo każdy tylko zwraca uwagę na to, jak cichy i chłodny jest jego komputer. Ja mam na to wywalone, wszystkie wentylatory w budzie na full i gdyby nie obawa przed uszkodzeniem sprzętu, na który nie mam już gwarancji, to pewnie zapodałbym najwyższe taktowanie jakie się da dla 1.35V bez zwracania uwagi na temperatury.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...